Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak az én gyerekeim magányosa...

Csak az én gyerekeim magányosak? Az az érzésem hogy minden kortársuknak (19) volt már barátnője, csak az enyéimnek nem. Sportos alakúak, meg legalábbis átlagos arcúak de nem keresik a lányok társaságát. Nem melegek. Tudom.

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 23:26
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Hát figyelj én 19 éves lány vagyok,de nekem se volt komoly barátom még. En tudom Miert,mert nagyon válogatós vagyok. Lehet ok is Es ugy gondoljak,inkabb megvárják az igazit úgymond Es nem jonnek ossze valaki olyannal,akit nem szeretnek,azert,hogy legyen valaki
2018. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Lányként neked könnyebb akkor is hidd el. Hogy lehet a mai világban odamenni egy lányhoz ismerkedni?Lepattint hamar.

Elismerem amelyik srácnak jó dumája van és jóképű annak megy a csajozás.

A fiaim egyébként nem csúnyák.izmosak,sportosak csak túl szerények.Ez a baj.Apjuktól örökölték :)A gének hatalma erősebb mint hinnénk.

Nem érdekel egy szorgalmas egyetemista? :)

2018. jún. 6. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!