Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak az én gyerekeim magányosa...

Csak az én gyerekeim magányosak? Az az érzésem hogy minden kortársuknak (19) volt már barátnője, csak az enyéimnek nem. Sportos alakúak, meg legalábbis átlagos arcúak de nem keresik a lányok társaságát. Nem melegek. Tudom.

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 23:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Miért kötelező midnenkinek tinikorban már csajoznia/pasiznia? Én sem pasiztam 20 éves koromig, mert nem érdekelt. Attól még lehet valaki normális.
2018. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem annyira furcsa, ha valakinek nincs barátnője fiatal korában. Mondom a gimis osztálytársaim közül egynek volt egyedül barátnője. Az sem jobb, mikor ma 14 évesek beszélték, hogy kost lett vége egy két éves kapcsolatom, megcsalt a barátnőm.
2018. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A mai világban fura abba belegondolni, hogy a nagymamám például 20 éves volt, amikor hozzáment a nagypapámhoz és azóta is együtt vannak, bár már nem szeretik egymást, sokat vitatkoznak.

Ez nem annyira furcsa, biztos van még sok 19 éves vagy akár idősebb is, akinek nem volt még barátnője/barátja. Nehéz egy normális lányt/fiút találni.

Én még csak 16 leszek, én is éreztem úgy, hogy a környezetemben mindenkinek van vagy volt barátja, csak nekem nem, de most már nem érdekel. Nem fogok összejönni minden második hülyével csak azért, hogy nekem is legyen barátom.

Ha őt nem zavarja, akkor szerintem ne foglalkozz ezzel. Majd lesz barátnője, ha talál egy olyan lányt. Lehet, hogy ő meg majd 25 évesen találja meg az igazit...

2018. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bár nem nyugtattatok meg teljes mértékben mert ,,az én időmben,,azért ez másként volt.Ha kis komolytalan együtt járások is voltak,de megtanították a kommunikációt a másik nemmel.
2018. máj. 15. 21:56
 15/22 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nekem meg 50 évvel idősebb szüleim voltak, 40 volt, amikor összejöttek és úgy tudom, hogy anyámnak nem is volt senkije. Nagyon konzervatívak, minden k. rvas nekik. Pont nem értek egyet. Régebben ez a konzervativizmus volt jellemző.

Meg "nem megtanították a nemek közötti kommunikációt", hanem kialakult, Jancsi elment a fonóba Julival...

De mi az, hogy mlnem nyugtattunk meg?????

Az ő dolguk hadd legyen már.

2018. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?!


Nekem 23 évesen volt az első kapcsolatom, az öcsém most 24, de még nem vitt haza senkit.


Miért baj az, hogy nem járnak senkivel 18-19 évesen?

2018. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Honnan vagy abban biztos, hogy nem volt barátnőjük? Én 18 éves lányként a szüleimnek nem beszélek erről a témáról, magánügyként kezelem.


Lehetséges, hogy még nem érdekli őket a dolog, vagy nem volt olyan lány aki felkeltette az érdeklődésüket. Semmi gáz nincs ezzel. Ez az ő magánéletük.

2018. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
16.ra.mert mondjuk a tini kornak kellene lennie a felhőtlen boldogság éveinek.Ott a nyári szünet.Lehetne együtt kirándulni sátrazni ,romantikázni.ehelyett a fiatalság nagy része otthon ücsörög egyedül. Az én számomra ez kicsit ,,gáz,,.
2018. máj. 21. 07:29
 19/22 anonim ***** válasza:

17-es vagyok


Egy tizenévesnél kb. évente változik, minek, milyennek gondolja magát, mind hormonálisan, mind az életében fontos változásokkal kell szembesülnie. Olyan jelenségek, mint pl. a hangulatingadozás normálisak ebben a korban, amiket később nem vélünk annak. Mért lenne ez a felhőtlen boldogság időszaka? Nekem a 12-16 év közötti életszakasz pokoli volt, annyira hadilábon álltam azzal, hogy az az ember legyek, aki akarok, és a lehetőségeimet figyelembe véve úgy éljem az életem, ahogy akarom. Most, 18 évesen már azért tudok ezzel mit kezdeni - persze az életem most sem felhőtlen.

2018. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk az én csemetéim egyáltalán nem szenvedték meg pokolian a kamaszkort. A család hellyel -közzel harmonikusan működött, jelentősebb indulatkitörések nélkül.

Az alap biztosítva volt hogy éljenek a lehetőségekkel

Feltételezem hogy barátod neked is volt már.

Egyébként elég szépen fogalmazod meg a gondolataid.Mintha nem is 18 lennél.

Amúgy meg kissé kiborít hogy senki nem ért velem egyet.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek(..)

2018. máj. 22. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!