Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem akarják megérteni a...

Miért nem akarják megérteni a mai kamaszok, hogy a felnőttek, szülők csak jót akarnak nekik?

Figyelt kérdés
Ti kamaszok azt gondoljátok,hogy mindent tudtok pedig alig tudtok valamit az életről,szexualitásról.
2008. okt. 30. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

mert ilyenkor tágul az agyuk és okosabbnak hiszik magukat mindenkinél. nállam még most is ez az állapot áll fenn :D


[f816a0b97b7ea8f73d61ba72082b7ed6]

2008. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szülők néha túlságosan is féltik a gyereket...
2009. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mostanában ez van én 16/l vagyok szerencsére én elkerültem a kamaszort... csak ámúldozok mit csinálnak az osztálytársaim... borzasztó

de hodd el te is voltál kamasz. Légy megértő... és egyben szigorú.. ez most döntő pillanat... ha most megengedsz mindent, akkor nagyon könnyen megszokják... aztán már semmivel sem fogsz hatni rá...

2010. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!