Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiam alsónadrágja...

Aniko1978 kérdése:

14 éves fiam alsónadrágja szinte minden nap fehér foltos, nem szeretném kellemetlen szituációba hozni, se leszidni viszont szerintem nem normális. Vagy az lenne ebben a korban?

Figyelt kérdés

Utána olvastam tobb helyen és először arra jutottam hogy teljesen normális, éjszakai magomles viszont nem tartom valószínűnek mert este dobja be az alsojat a szennyesbe és szokott maszturbalni is. Hogy tudnék erről vele beszelni? Vagy mitől lehet ez?


Egy aggódó anyuka



2018. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Eddig is tudtam hogy maszturbal és nyilvan ez normális ebben a korban viszont nem annyira kellemes latni minden áldott nap és fogdosni ezeket a boxereket.

Akkor valószínűleg az alsójaba maszturbal bele?

2018. máj. 15. 18:46
 12/48 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, de az is lehetséges, hogy zsepibe maszturbál, megtörli, majd a nap folyamán még kicsit kifolyik belőle. Ne szólj neki, esetleg csináld úgy hogy ő maga vegye észre, hátha - megkéred hogy segítsen kiválogatni a ruhákat mosáshoz, vagy esetleg megmutatod neki hogyan kell mosni, és úgy dobáld be az alsógatyáit hogy látszódjanak a foltok...
2018. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj,de nagyon gàz vagy!
2018. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
41%

Mit nezegeted, de komolyan??? Troll vagy tuti.

Nagy lanyaim vannak, de sosem lesem a fehernemujuket. Ez beteges.

2018. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az értelmes válaszokat!

Nem gondolom magamat emiatt se betegnek se abnormálisnak mert fel tettem ezt a kérdést, mint írtátok ez teljesen normális ezek szerint nekem voltak ezen a teren hiányosságaim ő az első és legnagyobb fiú gyerek nem tudom honnan lehetett volna meg hasonló tapasztalatom.

2018. máj. 15. 18:56
 16/48 anonim ***** válasza:
83%

Nehogy már szóvá tedd! Mit kéne erről beszélni??


14 éves, teljesen normális, egészséges fiad van.

Most válik férfivá.

Mosd a gatyáit szó nélkül, ahogy eddig, kész, passz, mit kell ezen agyalni? :)

2018. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
29%
Ha metélt lehetséges hogy érzékeny a makkja és mivel az alsó hozzáér elsül. Lehet hogy oda kényelmes vernie vagy csak kicsapja letörli és elteszi nem csorgatja ki nyugodtan szólj neki hogy figyeljen oda az alsójára mert kellemetlen
2018. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
11%
Itt az ideje, hogy a gyerek maga mossa ki a gatyáit. Kezdetnek egy lavor és heti két perc az életéből megteszi. Amúgy is lassan ultra cikivé válik, hogy anyuka egyáltalán belematathat a holmijába. Lassan azt se kéne az anyjának tudni, hogy mije van neki. Előbb-utóbb úgyis maga fogja igényelni, hogy ez így legyen. Ha egyéb téren már úgyis ennyire nagyfiúnak képzeli magát...
2018. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
92%
De lehet éjszakai magömlése is, azért egy tininek már csak van annyi sütnivalója, hogy zsepibe intézi el :)
2018. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
75%
Az 5-ös válaszoló párjának sincs annyi esze, pedig már felnőtt...
2018. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!