Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiam alsónadrágja...

Aniko1978 kérdése:

14 éves fiam alsónadrágja szinte minden nap fehér foltos, nem szeretném kellemetlen szituációba hozni, se leszidni viszont szerintem nem normális. Vagy az lenne ebben a korban?

Figyelt kérdés

Utána olvastam tobb helyen és először arra jutottam hogy teljesen normális, éjszakai magomles viszont nem tartom valószínűnek mert este dobja be az alsojat a szennyesbe és szokott maszturbalni is. Hogy tudnék erről vele beszelni? Vagy mitől lehet ez?


Egy aggódó anyuka



2018. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
70%

Azért az,hogy 40 évesen nem ismered az emberi test működését nem normàlis.

Az,hogy egyesekben megfordul a gondolat,hogy szóvà tegyék a dolgot,ezzel később kialakuló frusztrációt okozva,és a szülő gyerek kapcsolatot alààsva,az pedig megdöbbentő.

2018. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom... Érdekes, én 21 éves lány vagyok, de anyám a mai napig kutat a cuccaim között, meg a ruháimban. Nem lehet leszoktatni.

Meg ugye lányoknál valamilyen szinten normális a folyás.Meg menstruál is.


Fiúknál viszont nincs folyás és ultra gáz, hogy az anyjával mosatja a spermás alsógatyáit. Nem abba kellene verni különben sem. Biztos lehetsz benbe, hogy az, AZ. Elhiszem, hogy zavar.

Ennél már csak a tesóm jobb, aki a gec.. is zsebkendőit szétszórja a házban. Múltkor anyám két zsákkal vitt ki a szobájából, mert nem lehetett megmaradni a házban a bűztől. Az előtérben is érezni lehetett a szagot.

2018. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
25%
Megtanítanám kézzel alsónadrágot és zoknit mosni. Amúgy is illik ezzel tisztában lenni. Természetesen nem az érintett gatyán. Ha rákérdezne miért nem lehet mindent a gépbe dobálni, hangsúlytalanul megjegyezném, hogy nem lehet mindent ömlesztve a gépbe dobálni, pl a pecsétes, túlontúl szennyezett dolgokat: véres, saras, fűnyomos, stb., Az ő anyagát nem említeném. Ki fog fogyni a szennyesből, hidd el! Normális srácok ezt nyomtalanul is el tudják intézni.
2018. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim válasza:
89%
Ha szóvá teszed, nagyon megszégyeníted és jó időre elveszítheted őt. Amúgy csak egy felvetés: reggel és este is megmosakszik és tiszta alsót vesz? Csak azért kérdezem, mert tudom, hogy divat manapság mindkét nemnél az, hogy amiben éjjel aludt, az jó lesz másnap is... akkor pedig nem csoda, hogy olyan lesz. De egyébként is megeshet, ebben a korban a fiúknak állandóan "az" jár a fejükben, egyáltalán nem biztos, hogy tehet róla. Semmiképp ne szólj róla és örülj neki, ha csak az alsógatyában találkoztál ezzel. Ne lepődj meg, ha majd az ágynemű is sokszor ragadni fog. :DD Sajnos, ha fiad van, megesnek ilyen dolgok.
2018. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
58%
Max annyit mondj neki hogy ne a gatyába. Meg ne a szőnyegre. Legyünk már kicsit igényesebbek önmagunkkal szemben.
2018. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
59%

Persze #18, azért van a mosógép, hogy lavórban moss.

Ha kicsit olyan, az nem azt jelenti hogy oda engedi, csak összekenődik. Egyébként az ondó nem mérgező, nem lesz bajod ha hozzáérsz.

Tegyél a mosógépbe egy kis vanisht is

2018. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
54%
Félreérteted, az hogy egy táborban képes lesz egy zoknit kimosni, még nem jelenti azt, hogy ne használja a mosógépet. Szerintem tapintatosabb módja a ráébresztésnek, mitha azt mondom, ne oda v.rd ki. Anno én csak annyit mondtam, a legnagyobbnak, hogy a pizsamát, ami olyan lett, tegye be a szennyesbe, és vegyen tisztát. Nos csoda módra nem keletkeztek többé ilyen mosnivalók. Pedig három fiam van. Kis ésszel megoldhatja ezt feltűnő nyomok nélkül is. Minek röhögjenek a loncsos gatyáján, ha mondjuk koliba költözik?
2018. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
77%

1,Biztos maszturbált,de nyudj le 14 evesen ez halal normalis

2,Ha le akarod szidni,vagy egyaltalan megfordult a fejedben,akkor te nem vagy normális

3,Az aggodasod tenyleg aggodas?Szerintem pontosan tudod mit csinalt csak magadnak nem akarod beismerni

2018. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy ha tényleg a gatyájába rejszol, aztán hagyja, hadd száradjon oda, az azért szerintem kissé igénytelenség xD Ott a zsepi xD


De amúgy nem biztos, hogy erről van szó, 14 évesen még minden kis dologtól feláll neki, kb. naponta 100-szor. Aztán van, aki olyan fajta, hogy sok előváladéka van, és minden egyes felizgulásnál folyik neki egy kicsi (nekem is így van). Az is tud foltot hagyni. Ez ellen nem tud sok mindent tenni.


Amúgy ha megnézed, itt az összes férfi azt írta, hogy meg ne említsd, csak mosd ki szó nélkül, aztán ennyi :D A nagyokos nők állítják itt, akiknek semmi fogalmuk sincs arról, milyen egy 14 éves fiú lelkileg, hogy mosasd ki vele mindenféle okokra hivatkozva... rá fog jönni, és rohadt megalázó lesz neki. Szal inkább hagyd.

2018. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
71%

"Meg ugye lányoknál valamilyen szinten normális a folyás.Meg menstruál is.


Fiúknál viszont nincs folyás és ultra gáz"


Innen is látszik, hogy mennyire értenek a dologhoz. De, előfordulhat fiúknál is, hogy kicsorog valami, aki olyan fajta. És egyáltalán nem gáz.


Ne hallgass ezekre.

2018. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!