Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiam alsónadrágja...

Aniko1978 kérdése:

14 éves fiam alsónadrágja szinte minden nap fehér foltos, nem szeretném kellemetlen szituációba hozni, se leszidni viszont szerintem nem normális. Vagy az lenne ebben a korban?

Figyelt kérdés

Utána olvastam tobb helyen és először arra jutottam hogy teljesen normális, éjszakai magomles viszont nem tartom valószínűnek mert este dobja be az alsojat a szennyesbe és szokott maszturbalni is. Hogy tudnék erről vele beszelni? Vagy mitől lehet ez?


Egy aggódó anyuka



2018. máj. 15. 18:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
78%

De a kedvencem:"Egy aggódó anyuka"

Aggódom,hogy normális a gyerekem

2018. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
85%
Úristen, ha nekem ilyen fontoskodó anyám lett volna, akkor 18 évesen leléptem volna. Nekem már 12 évesen is volt, 14 évesen teljesen normális, nyugi. Ne állj ennyire szélsőségesen hozzá ehhez, az, hogy a fiad masztizik, az az ő dolga. A szennyes meg azért van, hogy a mocskos, akár getymós ruhákat bedobja oda mindenki.
2018. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
63%

" Miért kéne erről beszélni vele? Csak kellemetlen helyzetbe hoznád. Teljesen normális dolog. Ebben a korban van."


- mondjuk azért, mert aggódik.

Amúgy ha erről nem lehet beszélni, ami természetes, akkor miről nem lehet még? Szabad egyáltalán köszönni a gyereknek?

2018. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
79%

Nem kell említened neki. Mosógép kimossa. Ha pedig téged zavar a fiad higiéniája, akkor ne nézegesd a boxerjeit.

És mint írták, ez lehet előváladék is. Pont abban a korban van, hogy annyit tudjon termelni, hogy foltot hagy az alsónadrágján.

Ez nem megbeszélendő dolog. Ha ő fordul hozzád, akkor beszélj vele akármilyen az átlag ember által tabunak nevezett szexuális dolgokról.

Nagyon jó dolog, hogy a szülők egy része ennyire gondoskodik a gyermekéről, hogy nehogy valami rossz történjen vele, de hidd el, nem csak a szülős generáció változott meg ilyen tudatos irányba, a gyerekek is. Ezt még egymással nem beszélik meg,tudják, hogy hol kell ilyen témákra,kérdésekre választ találni. Hogy miért beszélek az egész szexualitásról? Mert én azt látom, hogy te ezt nyitottan meg szeretnéd beszélni a fiaddal.

De legyél ilyen készséges akkor,ha ő megkér rá. Ezzel csak frusztrálnád őt.

És ez a fiúknál nem olyan megbeszélhető, mint a lányoknál.

Ráadásul gondolj bele: egyedül neveled,nő vagy,erre még ez is? Nem kell neki ez.

Nem bántásként írom,csak tudom,hogy az aggódó anyuka kifejezés mögött általában mi áll.

L

2018. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
74%

Kedves plüsskrumpli

Meg kell mondjam egyetertek,a valaszod nagyon tetszett

2018. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
65%

Köszi utolsó,csak a saját (és mások) véleményét öntöttem diszkrét formába,ilyenkor (és máskor sem) nem érdemes provokáló vagy felcsattant hangnemmel írni,még a nyers vélemény is lehet bántó.

Magyarán átérzem az anya oldaláról is.

2018. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
42%
Előváladék is lehet és az is hogy miután kiveri csak elrakja. Ahelyett hogy megmosná... Elég igenytelen. Pont amilyennek nevelted.
2020. jan. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
50%
hogy vagy azota anyuka kérdező? magömlése van,önkielégités maradéka
2021. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!