Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti gyereketek mennyire...

A ti gyereketek mennyire követik a divatot? Milyen hobbiai, bárátai, programjai vannak? Melyik szülővel jön ki jobban?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 21:00
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem nincsen gyerekem még, viszont tudok magamról (18) mondani egy két dolgot, valamint van két fiatalabb hugom is (14 és 16). Nem tudom pontosan, hogy érted vagyis, hogy mire vagy igazán kíváncsi, meg azt sem, hogy a te gyereked mennyi idős. De, nálunk érezhető, hogy a legkisebb hugomat befolyásolja leginkább a környezete. Ő minden hülyeségben benne van, de szerencsére azért butaságot nem csinál. Hip-hopozik, a barátai kicsit furák, meg van néhány túlságosan sznob gyerek, de ez a sulija miatt van. Nagyobb hugommal egy gimibe járunk, vele sincs semmi különös. Divatosan öltözködik és ezt néha kicsit túl komolyan is veszi, de ő sem esik szerencsére túlzásokba, barátai normálisak viszont kis gimis létük miatt most kezdik kóstolgatni a bulizás szépségeit, még szerencsére mértékkel. Vele együtt táncolunk (művészi torna). Én magamat sem tartom problémásnak, nem a divat az elsődleges de odafigyelek magamra, barátaim is hozzám hasonlóak. Mivel mindháman lányok vagyunk, szerintem érthető, hogy először anyunkkal beszéljük meg a dolgokat, de van hogy előbb nekem mondják el és egymással. Apunkban is megbízunk szerencsére csak vele más témákat érintünk.

Remélem segít! :)

2018. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!