Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek kinek kéne bocsána...

Szerintetek kinek kéne bocsánatot kérnie?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A fürdőben szokom hagyni zuhanyzás után néha a ruháim, ami anyukámat nagyon bosszantja. Ma reggel kiabált hogy ürítsem ki a fürdőt. ( hajnal 4-kor teszem hozzá. Akkor jár munkába) Mondtam neki hogy 7 kor megcsinálom, én akkor kelek úgyis. Erre bedobált mindent a szobámba. Ami még akkora gond nem is lett volna de bedobta a sarkreszelő készülékemet és a szájzuhanyomat is egyenesen a falnak ami összetörött. Nagyon kiakadtam. A sórolt pénzmeből vettem ezeket a dolgokat ( nyári munka). aztmondta véletlen volt nem akarta eltörni és hogy az én hibám megmondta hogy vigyem ki a dolgaimat. De én ezt túlzásnak tartom. Nem hagyom ott rendszeresen a dolgaim de tegnap különösen fáradt voltam, későn értem haza gondoltam reggel megcsinálom.
2018. jún. 6. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Na, így legyen ötösöm a lottón, hogy valaki tuti behozta a "menjél dolgozni büdös kölyök" témát :D:D

Kész vicc.

2018. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Megérdemled, én is dobtam már ki a gyerekem széthagyott szarjait a kukába.


Így járt, érdekes, legközelebb már elpakolta a sminkcuccát, meg a ruháit, és nem a fürdőben hagyta odahányva a szennyestartó tetejére, meg a mosdóra.


Nyilván, ha egyszer megkérem, elpakolja, semmi gond, de mikor MINDIG ezen megy a harc, hogy kupi van, mert a kisasszonynak luxus fél perccel több időt rááldozni az elrakodásra, akkor ez lesz a vége.


Az meg külön bunkóság, hogy még be is szólsz anyukádnak.

2018. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

de tegnap különösen fáradt voltam, későn értem haza - és, a három darab ruhát meg azt a pár apróságot fél perc bevinni a szobádba.


De mivel rendszeresen szétgányolod a holmidat, tök megértem az anyukádat, amiért a töke kivan már vele.

A plusz beszólás - a hangsúly gondolom megvolt - is "pozitívan" hatott rá.

2018. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt mondja meg valaki hogy a sarokreszelőt meg a szájzuhanyt miért nem lehet a fürdőben tartani.

Odáig egyetértek az anyukával hogy ne hagyd szét a cuccokat ha nem egyedül élsz a lakásodban. A szennyest kidobni fél perc. Még az is érthető hogy reggel (gondolom hulla fáradtan, én ha egyszer kelek fel négykor repülés miatt már kiállhatatlan vagyok egész nap) eldurrant az agya és bevágta a szobádba, bár nem túl célravezető módszer, de át tudom érezni.

De a másik kettőt miért kellett utánahajítani? Azokat kizárólag a fürdőszobában szokás használni, így tárolni is, csakúgy mint a fogkefét és a törülközőt. Tökéletesen felesleges visszahurcolni a szobádba.

Amúgy bocsánatkéréssel mindketten jöttök a másiknak, te meg elkezdhetnél elpakolni magad után.

2018. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!