Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem hagyják élni haverom...

Miért nem hagyják élni haveromat a szülei?

Figyelt kérdés

Nem rossz gyerek. 17 évesek vagyunk, állandóan leugatják, és nem mehet el szinte sehova, csak alig. Apja otthon ül a tv előtt és sörözik, amíg haverom kint javítja az autót, fát pakol, fát vág. Neki kell mindent csinálnia. Úgy kezelik mint egy 12 évest, hogy majd a rendőr haza zavar minket, meg ilyen későn nem mehet már sehovasem.

Mindig nekem panaszkodik, hogy hogy unja már a szüleit.


2018. jún. 16. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
En is nagyon szigoruan voltam fogva, 18 eves koromig arra a kerdesre hogy mehetek-e NEM volt a valasz. Most 30 felett mar koszonetet mondok erte, akkor gyuloltem.
2018. jún. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ebből csak középiskola után fog tudni kitörni, akkor sem lesz könnyű. Nem tudom, tovább akar-e tanulni, vagy dolgozni fog, de én a helyében mindenképp másik településen kezdenék élni, hogy tőlük külön költözhessek.

Ha jó haverok vagytok, akkor mindenképp állj mellette, nehogy a hirtelen jött szabadságot rosszul kezelje. Fontos, hogy mindig rendszer legyen az életében, és a munkáját/tanulását vegye komolyan. De természetesen fiatalként a szórakozásra is kell időt szakítani.

2018. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 ha akkor gyűlölted, akkor most miért mondasz köszönetet? élvezed az értelmetlen szabályokat, vagy ha valaki kics...e.sz veled? vagy megóvtak valami elképzelt ártó dologtól, és az milyen jó? honnét tudod, hogy veled mi történt volna, max elképzeled úgy ahogy a szüleid. és hálás vagy nekik, bas...zk..i. remélem a gyerekeddel több eszed lesz
2018. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

#2 komolyan, mint valami termelési értekezlet

"mindig rendszer legyen az életében, és a munkáját/tanulását vegye komolyan"


:)

2018. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, pontosan hánykor nem mehet sehova? hányra kell otthon lennie?


alkudozni kell. oké, felvágom a fát, de akkor szombat este megyek bulizni

nem

jó, akkor nem vágom fel a fát

üljön oda az apja mellé, és sörözzön vele.

ne csináljon semmit, állandóan legyen a nyakukon, mindenért nyagassa a szüleit mint valami kisgyerek

hidd el ba...ro..mi hamar eljön az az idő, hogy a szülei könyörögnek neki, hogy végre mozduljon már ki a házból, menjen el a barátaival bárhova

a szülök agyára kell menni :)

2018. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!