Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom most lesz nyolcadikos...

A lányom most lesz nyolcadikos mire számítsak igen én is voltam nyolcadikos de azóta sok minden változott?

Figyelt kérdés
Nost úgy értem hogy mire számítsak hogy suliba pl a keringők akkor a tanulás tovább tanulás meg főként hogy ugye ilyen idős korban már jönnek a tini szerelmek nos elég sok szülő ellenzi hogy ennyi idősen legyen barátja egy ennyi idős lánynak. Szóval ezek érdekelnének hogy mikre készüljek/készüljünk fel. Előre is köszönöm a gyors válaszokat
2018. jún. 20. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha pasizni akar már csinálja nem szeptember 1 8:00tól érdeklik a fiúk. Nem akkor robban a hormon bomba.

Idén ballagott a fiam jóval több kiadás volt

Matek magyar felvételi felkészítőre járt

Nem volt tánc se semmi bál.

Fehér ing fekete gallérral és egyfekete nyakkendő volt amiben ballagtak, a nyakkendőn az iskola címere volt.

Utolsó héten minden tanárnak, portásnak konyhás néninek adtak 1 kis cserepes virágot + mini tablót

Készült nagy fali tabló

Kisképeket adtak egymásnak

Utolsó napon főztek marha pörköltet, vittek be sütit. De a pörit az osztályfőnök fizette

Összeségében 25ezer forint osztálypénzt fizettünk be az évre fejenként, ebből kirándulni is voltak 1 napot pesten.

Osztályfőnöknek közösen csináltattunk tálat amire tortát tehet. Gyerekek nevével, évszámmal emojikkal.

2018. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11 válaszoló:Gyors választ azért írtam mert minden kérdésemhez oda teszem az utolsó mondatom és szokásosan elgépelek de a billentyűzet dib ki szavakat amit megjegyez és így végig kattintittam és azért gyors ha meg az a baj higy ilyet kérdezek azért kérdem mert nem nagyon vagyunk jóba a lányommal hosszú történet és azért kérdeztem mert hátha mondtok újat
2018. jún. 20. 22:32
 13/14 anonim ***** válasza:

# 9/12 Hidd el vannak még most is ilyenek :D Nemrég voltam nyolcadikos, buliztam, piáltam csak a cigit hanyagoltam mert drága volt...

A kérdezőnek meg hatalmas lehet ilyenkorra már a szakadék érettebbek és kicsit gyerekesek között. Talán lesznek akik most fognak belekóstolni először az éjszakai életbe (leginkább nagyobb testvér/idősebb haver által) és talán vannak olyan diákok is akik még nem teljesen érettek be és teljesen másvilágban élnek. Szerelmek talán lesznek, nálunk 8.ban belsős szerelem nem volt, csak olyan hogy valakinek volt az osztályon kívül egy kapcsolata addott fiuval/lánnyal, de az sem sűrűn még.

2018. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ilyen túlbuzgó anyucik mellett en haza se vinnek senkit se bemutatni
2018. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!