Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miről beszélgessek vele? =)...

Miről beszélgessek vele? =) Nem akarom untatni.

Figyelt kérdés

Tetszik egy 17-éves srác, régen találkoztam vele mert "elköltözött" és így messze van , de felvettem MSN-re és ott szoktam vele beszélgetni.

Én csak 14 éves vagyok és tudom hogy semmi esélyem nincs nála ezért csak hülyülni akarok vele és nem mondom el neki hogy tetszik!

Régen egy rokonom által ismertem meg, nagyon aranyos, de nem tudom mit írjak neki.....

Miről szeretnek beszélgetni?

Segítsetek!=)

Jah és lány vagyok persze:P


2010. jún. 17. 09:56
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
11:45 még csak most olvastam....tudom ez nekem is eszembe jutott de hát mit csináljak szeretem!!!!És nem bírnám ki hogy ne írjak neki, és olyan is volt hogy órákig beszélgettünk......Tudok valamit csinálni hogy ő is írjon vagy ilyesmi?Nem lehet hogy csak egyszerűen ő ilyen?
2010. jún. 17. 11:49
 12/50 anonim ***** válasza:
77%

Megint én, és megértelek, én is voltam így, hogy belezúgtam és előbb utóbb miután szenvedtem egy sort, be kellett nekem is látni, hogy őt nem érdeklem.

Próbálkozz egy darabig persze, tényleg az is lehet hogy szűkszavú, de erre is volt példám, attól még visszakérdezett az illető meg igyekezett ő is kommunikálni. Igazából ráerőszakolni senkire nem lehet semmit, majd látni fogod, hogy alakul, egyet tarts szem előtt, ne éld bele magad túlságosan.

Én mindenképp kipróbálnám, hogy nem írnék neki egy darabig, hogy lássam aktivizálja-e magát. Meg esetleg valami közös érdeklődésetek hobbitok van? Talán azt lenne érdemes keresni, és akkor hátha arról neki is több kedve lesz beszélni, vagy ha nagyon elszánt vagy:) és pl tudod hogy most a foci VB-t nézi, akkor te is belenézhetsz:D és arról is tudtok beszélni(kedvenc csapat, meccs kitárgyalása, utánanézel pár szabálynak:)), és majd látod ha olyan téma van ami neki fekszik (persze ez lehet bármi, zene film sport) akkor hogyan viselkedik.

2010. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
kérsz egy kis riska-mariskát?
2010. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

12:00 hát majd megpróbálom hogy nem írok neki de nem hiszem hogy írna nekem viszont ami tartja a reményem az az hogy még csak 5-6 napja vettem fel és az 1. nap ő írt nekem.......

azóta csak én, de remélem írni fog ha én nem írok..:(

12:06 nagyszerű kérdés de ha nem bánod kihagynámXD

2010. jún. 17. 12:23
 15/50 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem bőbeszédű, akkor nem valami msnes beszélgető típus. Szerintem térj ki a foci témára, írtad szereti, és mondd neki, ennek a csapatnak drukkolsz (pl. német) és úgy néznéd a meccset, de nem jó a TV-tek, vagy nincs kivel nézned. Lehet felajánlja, nézzétek együtt. :) Sokkal közelebb tudsz hozzá kerülni barátilag, mint ha csak msnen próbálkoznál helló mizu milyen volt a napod stb unalmas dumákkal. Ismerek iylen típusú fiúkat, és egy idő után nagyon restelltem már magam, oylan érzésem volt, hogy zaklatom őket. :D Inkább személyes talikat próbálj vele összehozni! A focimeccs nézés pont ideális. :) Mehettek még sörözőbe is, iszogathattok mellé, így lazább és nem olyan romantikus, nyomulós..
2010. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Ez a nincs kivel tetszik:P Persze vele<3

Asszem nem a focit néznémXD de legalább nem unnám szét magam....:P.......így se nézek focit, de lehet vele megtenném, legfeljebb majd csodálom a "focit" úgy hogy nem arra nézekXD

De remélem télleg nem olvassa ezt, mert ha ezek után leírom ezeket biztos rájön hogy én írtam ki:P és köszi:)

2010. jún. 17. 12:44
 17/50 A kérdező kommentje:
Amúgy meddig tart egy foci?:S
2010. jún. 17. 12:49
 18/50 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam de nem ír :( Lehet hogy csak dolga van és később fog írni?Írjak most neki vagy hagyjam?
2010. jún. 17. 13:00
 19/50 anonim ***** válasza:
90 perc (két félidő 45-45perc) :D 15 perc szünettel, plusz hosszabbítás, félidőnként általában max 5perc.:)
2010. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Mennyiszer írsz rá? Foglald le magad, ne egyfolytában őt lesd...
2010. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!