Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiam rászokott az...

14 éves fiam rászokott az ecigire, tudtunk nêlkük vásárolta meg. Milyen orvoshoz vigyük hogy letudjon szokni?

Figyelt kérdés

Valami netes oldalról rendelte, olyan szinten függője lett mikor elvettük düh rohamot kapott tesóját(12) majdnem véresre verte mert elárulta. Ha nincs ott az apja fogait is kiverte volna.

Jelenleg a szobájában duzzog néha üvöltözik. Visszaadjuk neki? Drasztikus csak így elvenni? A miért csinálta dologra nagy arccal annyit mondott mert menő és lúzerek között él.

Teljesen kifordult magából.


2018. júl. 7. 23:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
ha rajtam múlna az összes gyerekverőt bannolnám az oldalról és akkor nem kéne elmagyaráznod, hogy mekkora bátorság egy nálad gyengébbet megverni, mert képtelen vagy emberhez méltón nevelni a gyereked.
2018. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%
A veres partiaknak mondom, hogy engem barmikor megpofoztak, a fenekemre csaptak, esetleg a hajamat megrangattak otthon nem hatott meg, sot utana meg en voltam verig sertodve. Lehet elrontottak valamit lehet nem, de ez hilyeseg, hogy csak ez hasznal
2018. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
96%

Akkor leírom már nem szépítve: vannak olyan hülye gyerekek, akikkel hiába ülsz le beszélgetni, segghülyék, hogy megértsék.

Aztán vannak nagyf**zok, akik tudják csak végig kell ülniük a beszélgetést, mert úgyse kapnak komolyabb büntetést és utána ott folytatják azokat a dolgokat amiért le kellett ülni, ahol abba hagyták.

Tetszik, nem tetszik el kell fogadni vannak ilyen gyerekek. Nyugodtan le lehet barbározni, nyugodtan meg lehet próbáltatni bannolni az oldalról, de attól még baromira az van, amit leírtam.

2018. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Én magam vennék e-cigit a gyerekemnek. Emlékszem, én is a társaság miatt szoktam rá. Így tartoztam a bandába.


Ülj le vele, beszéljetek. Mondd, hogy megérted, átérzed, de tegyetek bele nikotinmentes folyadékot. Azt senkinek nem kell tudnia, de a látszat megvan.


Üdv, egy dohányzó anyuka.

2018. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagy büdös pofon kell neki nem e-cigi.
2018. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagy "pofon-pártolók! Ha az erőszakos viselkedésre erőszak a válasz, a gyerek szerintetek mit fog visszacsatolni? Gondolkozzatok már, mielőtt pofáztok!
2018. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
26: Azt fogja visszacsatolni, hogy rájön nem tehet meg bármit büntetlenül. Az erőszakosan viselkedők pont azért viselkednek erőszakosan, mert tudják nem lesz semmi következménye a tettüknek, nincs meg bennük a félelem érzet, hogyha úgy viselkedik akkor megjárhatja.
2018. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Pszichológus, pszichiáter a dühkezelés miatt.


A cigiről, ecigiről csak akkor fog leszokni, ha ő maga akarja, egyébként meg fogja oldani akár titokban is, max a házatokból tilthatjátok ki, hogy ott nem használhatja.

2018. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy én volt, hogy kaptam "atyai pofont" anno, semmit nem ért, csak duzzogtam miatta, és utáltam a szüleimet átmenetileg, és 100%-ban őket hibáztattam, amiért így akarják megoldani.

Sokan tényleg azt hiszik, hogy egy pofontól majd belátja a gyerek, hogy hü lye volt? :DD

2018. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!