Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a...

Szülők, ti engednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Egyedülálló apa vagyok. A 14 éves lányom most megy gimibe, 3 hét múlva lesz a gólyatábor. Megkért, hogy vegyek neki tanga fazonú bikinialsót.

Nem tudom mit tegyek. Nem akarom, hogy megszólják emiatt, viszont azt sem akarom, hogy kiközösítsék.

Nincs sok barátja, de összeismerkedett pár leendő osztálytársával. És ők megbeszélték, hogy mind a hatan tangában fognak lenni. Nem akarom, hogy a lányom miattam kiközösítve legyen. De persze azt sem akarom, hogy a tanárok megbélyegezzék, hogy 14 évesen látszik a fél feneke.


2018. júl. 25. 13:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

Semmiképpen nem mutogathatja egy 14 éves GYEREKLÁNY a fél fenekét. Akkor sem, ha mellette tizenhatan meg tökpucérak.

Pont.

2018. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Igazán dicséretre méltó dolog ahogy gondolkodsz, ahogy a lányod neveled. Nagyon szép dolog, hogy mert hozzád fordulni ilyen kéréssel. Én anno tizenévesen titokban vettem meg az első tangámat(igaz nem bikini volt hanem sima fehérnemű, de nem mertem anyámhoz fordulni ezzel a kéréssel) Szóval megértem, hogy aggódsz és kétely merül fel benned, de értékeld is a lányod őszinte nyíltságát! Szerintem ülj le vele és mondd el neki, hogy fontosnak tartod a tábort, mert valóban ott alakulnak ki a klikkek és ez meghatározza a további 4 évet... Mondd el neki azt is, hogy nem szeretnéd ha kiközösítenék, de értesd meg vele hogy egy finoman sejtető ruhadarabbal sokkal sokkal többet ér el mint egy mindent megmutatóval. És nyugodtan vállalja fel magát, mármint a normál esetleg francia bugyis önmagát. Ne azmiatt akarja a fenekét mutogatni mert a többi lánnyal ezt megbeszélték. Igen legyen erős személyiség és vállalja fel a többi csaj előtt hogy ő több! Ő több, mert sejtet és nem mutogat. A brazil tanga és kendő is tökéletes megoldás lenne, de biztos vagyok benne, hogy nem venné fel a kendőt... És amúgy a tanárok előtt is kellemetlen ennyire mindent megmutatni. És elképzelhető, hogy a többi lányka sem lesz tangában csak most nagy a szájuk , tehát egy rendes bikinibugyit is csomagolj össze neki mindenképpen, nehogy amiatt kerüljön kellemetlen szituációban, hogy csak ő van többet mutató alsóban...


Az a lényeg hogy higgadtan beszélj vele és jussatok kompromisszumra. Érezze hogy foglalkozol a kérésével, de vannak ahtárok és nem ő irányít! Érezze, hogy máskor is fordulhat hozzád, mert nem utasítod el élből!

2018. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem vennék! 25 vagyok megtehetném, de szerintem a normál bikini alsó is elég sokat mutat. Nagyon sok szép bikinit lehet kapni, attól függetlenül, hogy nem tanga.
2018. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy vennék! Csak 14 éves, pont nem érdekelne, hogy milyen hülyeséget beszél meg a többi lánnyal. Anno a kilencvenes években nagyon sok nőn volt tanga, de most már nem divat. A konkurencia fehérnemű boltban láttam szebb fazonú alsókat, nem tangák, de sokkal szebb formát adnak, mint egy nagy ülepes bugyi, én olyat vennék.
2018. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Kizárt.


29 éves nő vagyok, szerintem borzalmasan közönséges. :(


A táborral nem lesz baj, nyilván nem orgiába megy a dolog, max. isznak, de ha jó a táborvezető csapat, akkor nem fogják hagyni, hogy szétcsapják magukat.

2018. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem vennék. Jó érzésű felnőttek se hordanak ilyet, nemhogy gyerekek.
2018. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%
Felvilágosíthatnád a lányod, hogy a tangás bikini irtó közönséges és gáz... Mindegy, hogy hány évesen veszi fel valaki.
2018. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
nem, hacsak nem akarod hogy 4 évig ő legyen az osztály könnyen kapható csaja a tanárok szemében. Ezzel egész gimis pályafutását megpecsételné. Így is elég lesz neki hogy a gólyatáborban veszíti el a szüzességét.
2018. júl. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem engedném. Lehet maradi vagyok de ilyen korban semmiképp nem engedném.
2018. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
57%

nem engedném mert a tanga gusztustalan és közönséges. ráadásul nem egy 14 évesnek való. vennék neki egy egy részes vagy egy két részes fürdőruhát, olyat ami takarja a fenekét meg a melleit. nem kell már ilyen fiatalon kirakni mindenét. aki meg ezért kiközösíti az nem is érdemes arra, hogy a barátja legyen.

22N

2018. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!