Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a...

Szülők, ti engednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Egyedülálló apa vagyok. A 14 éves lányom most megy gimibe, 3 hét múlva lesz a gólyatábor. Megkért, hogy vegyek neki tanga fazonú bikinialsót.

Nem tudom mit tegyek. Nem akarom, hogy megszólják emiatt, viszont azt sem akarom, hogy kiközösítsék.

Nincs sok barátja, de összeismerkedett pár leendő osztálytársával. És ők megbeszélték, hogy mind a hatan tangában fognak lenni. Nem akarom, hogy a lányom miattam kiközösítve legyen. De persze azt sem akarom, hogy a tanárok megbélyegezzék, hogy 14 évesen látszik a fél feneke.


2018. júl. 25. 13:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én szívem szerint nem engedném. Szerintem a strandon, osztálytársak, tanárok mindenki előtt kicsit közönséges, jó lenne egy sima fürdőbugyi, ami nem nagymamás, de nem is tanga. Lehet már sok ilyet kapni.

Egyébként én 16 éves vagyok, nem szülő (remélem nem baj, ha válaszolok), szoktam tangát hordani, de a fürdőruhám nem olyan és strandra biztosan nem venném fel, iskolai programon meg pláne, hogy az összes fiú, tanár az én hátsómat nézze. Anyám, apám sem lenne boldog, ha tangában járkálnék a strandon, anya ugyan megengedte a tangát, de ő utálja és örülne, ha “normálisat” hordanék.

Ha mindenképpen tangát akar és belemész, akkor brazil fazonút vegyetek.

Ez nehéz döntés lehet, mert gondolom jót akarsz a lányodnak, hogy boldog legyen és mérges, szomorú lenne, ha nem engednéd, és lehet hogy a többi lány, akikkel összehaverkodott, nem barátkoznának vele (mondjuk aki ezt csinálja, az nem igazi barát). De közben meg én mégsem engedném az előbb leírtak miatt.

2018. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#22 vagyok. Egyébként az elkövetkezendő években majd figyelj oda rá, még jobban, mint most, mert sajnos általánosságban a gimiben tényleg mennek az ilyen dolgok, meg már a gólyatáborban kezdődik, ahogy látom. Értem ez alatt: buli, pia, cigi, szex, maguk mutogatása, pasizás stb.

Legyen továbbra is jó a kapcsolatotok, érdeklődj, ha látod van valami baj, beszélj vele. A mai szülőknek ebből a szempontból biztos nehezebb. Ha én benne lennék az osztály “menő” társaságában, biztos már cigiznék, többször lerészegedtem volna, rosszabbak lennének a jegyeim, kiraknám mindenem... Ne hagyja magát a lányod, ne csináljon minden hülyeséget azért, hogy benne legyen egy csapatban. Tudnák mesélni nálunk mik vannak, azért hallottam elég durva dolgokat.

2018. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ne mutogassa a p*csáját.
2018. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám neki, hogy akik kiközösítik csak azért, mert nem tangás a fürdőruhája, azoknak a "barátsága" úgyis egy talicskányi f000st érne, szóval ne foglalkozzon velük.
2018. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nem hiszem hogy a bugyi fazonnan mulik h ribi lesz e vagy nem. Az a neveltetestol fugg. Megkernem hogy mutassa meg milyen tangat szeretne mert tanga es tanga kozott is van kulonbseg. Ha nem nem veszel neki lehet hogy o vesz maganak vagy a sima bugyit behuzza tanganak ami eleg furan nez ki de nem egyet lattam mar sajnos.
2021. márc. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!