Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már miért lenne olyan fontos...

Már miért lenne olyan fontos ez kamaszkorban?

Figyelt kérdés
Régebben jártam pszichológushoz aki nem létező problémákat generált nekem.Na de a lényeg hogy rengeteget kérdezgetett a szerelemről amitől már kezdet megfájdulni a fejem de amikor azt mondta hogy "kamaszkorban nagyon fontos a szerelem" Azt hittem kirántom az asztal mögül és megfejelem de tényleg...Miért olyan fontos? Okosabb leszel tőle esetleg dagadni fog a zsebed a pénztől?
2018. aug. 24. 21:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja meg azt mondta,hogy nézzem meg az alkonyatot mert abból tudok az emberi kapcsolatokról tanulni...ajaj
2018. aug. 24. 21:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem szerintem mindegyik korban ugyanolyan fontos.

Azért csámcsognak nagyon ezen a témán főként kamaszkorban, mert a többségnek kamaszkorban van az első kapcsolata, akkor lesz először szerelmes, először hoz fel fiút/lányt stb. De nem hiszem, hogy 15 évesen fontosabb lenne, mint 22 évesen vagy 30 évesen.

Valakinek nincs 18 éves kora alatt kapcsolata, amivel szerintem nincs baj, bár sokan cikinek érzik.

Azért gondolhatják fontosnak, mert tapasztalatokat szerzel ezen a téren kamaszként.

2018. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én a 18-at betöltöttem de nem értem mi az ami egyátalán jelentős az emberek számára ebben a dologban.Én azt szoktam mondani hogy érzelmekből nem lehet jól lakni.Szerinted érzelmekből lehet falakat emelni?
2018. aug. 24. 21:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Az átlagnak lehet hogy ciki,de én kicsit okosabb vagyok mint az átlag
2018. aug. 24. 22:04
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
neked pszihiáter kellene öcsi
2018. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagy talán én kellek egy pszichiáternek? Ez olyan hogy bennem van a dolog vagy hogy én vagyok benne a dologban
2018. aug. 24. 23:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Romantika,vacsora meg m f'szom hú de gyönyörű...
2018. aug. 24. 23:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé meg lep a sztoriba, hogy nem utalt be egy pszichiátriára.
2018. aug. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát,csak jól kell színészkedni és vetíteni
2018. aug. 25. 01:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom milyen ha valaki okosabb az átlagnál. Na nem azért, mert én okosabb vagyok. A bátyám a félelmetes zseni, már 14 évesen mensa tesztre akarták cipelni (gőzöm sincs, akkor volt-e már 17 éves korhatára), mindenesetre ő nem akarta ezt az egészet azt tudom. Persze később röhögve megírta a tesztet..


Na szóval ha valaki, hát ő aztán nem semmi egy pali.. de tudod mi a közös benne és a többi hasonló intelligenciával rendelkezők között? Soha nem hallottam még őket kérkedni a zsenialitásukkal. És bármikor le tudnak ereszkedni az én átlagos agyamhoz és elmagyarázni valamit az én átlagos nyelvemen, hogy én is értsem, mindezt anélkül, hogy amúgy leereszkedőnek tűnne.


Te aki kijelented, hogy okosabb vagy az átlagnál, meg jól kell vetíteni, te nem vagy okosabb hidd el :) Lehet, hogy kicsit gyorsabban jár az agyad, de ennyi.

Neked csak simán problémáid vannak az emberi kapcsolatokkal.

2018. aug. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!