Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők/nem szülők, ti mit...

Szülők/nem szülők, ti mit csinálnátok, ha a tizenhat éves lányotok közölné, hogy egy harminc éves férfival van együtt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 17:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
31%

Én teljesen kiakadnék..


Fogadni mernék, hogy ebben az esetben a lányom különc lenne a többiekhez képest(ezt minden erőmmel meg fogom akadályozni), és azt hinné érettebb a koránál, holott nem. Ismerek ilyen párokat, sajnos nekem is volt egy idősebb kapcsolatom. Mióta anya lettem(és közeledek a harminchoz), érzem, mennyire nem normális ez az egész.


A pasi nem feltétlen éretlen, lehet teljesen beszámítható és tudatos, mint az én esetemben volt. Mindig a valamilyen szinten sérült lányok járnak ilyenekkel.


Én lefotóznám őket első körben együtt(esetleg én is odaállnék mosolyogva), hogy lássa, hogy egy idős ember mellett áll egy tini. Általában ilyenkor nem szoktak közös fotókat csinálni(egészalakosat).



Az természetes, hogy beszélek a lányommal folyamatosan és bizalmi a kapcsolatunk, biztos elhozná bemutatni akkor is, ha korábban ellenszenveztem a pasival.


Utána keresnék egy tanfolyamot a lányomnak, ahol a kortársai vannak, hozzá hasonlóak. Ha pl könyvmoly, akkor egy könyvklubot, ha sportoló, akkor olyat.


De egy társastánccal nem lehet mellélőni.


Rájönne, hogy csak az osztályában nem találja a helyét. Továbbá megkérném, hogy bébiszitterkedjen/vagy én vállalnám el. A lényeg, hogy legyen annyival fiatalabb gyerekek közelében, ahánnyal idősebb nála a pasi. És minél többször kell hangoztatni, hogy nem tehet róla, x évvel fiatalabb nálad.


Minél kevesebb időt hagynék, hogy beszélhessenek. Le kell választani a pasit a lelkéről, és helyettesíteni valami más, élvezetes dologgal.


Esetleg uncsitesót kellene gyámolítania, ismerjen meg egy új embert, akivel keveset van együtt.


Amikor találkozok a pasival, meg utána később is, ki kell tapogatni azokat a pontokat, amiket a lányom esetleg elítél, a pasi meg nem.


Ebben a korban a politika az pont ilyen, de a migráns kérdés, külföldi èlet, sport, gyerekvállalás stb is jó.


Biztosan le tudnám választani a pasit, de inkább a megelőzésen leszek..

2018. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
55%
16 évesen 29 éves férfivel voltam együtt. A szüleim nem tiltottak tőle. Nagyon jól megvoltunk akkor is, és most 20 év után is.
2018. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem gondolom, hogy egy 30 éves FÉRFI és egy 16 éves GYEREKLÁNY kapcsolata egészséges és normális lenne. Sem a kapcsolat, sem a férfi.
2018. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
66%

Lehet írni, hogy már 20 meg 30 éve együtt vagytok a mit tudom én hány évvel idősebb pasitokkal/férjetekkel, attól még nem lesz normális az, ha egy 30 éves faszi egy 16 évessel jár. Nem azt mondom, hogy biztos kihasználja, lehet tényleg nagy a szerelem köztük, viszont azért egy 30 éves férfinak lehetne annyi esze, hogy ne egy 16 évessel kezdjen ki.


16/L

2018. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
51%
Én 18 évesen jöttem össze egy 38 éves férfival és 25 éves koromig tarott. Pont a korkülönbség miatt mentünk szét. Egész pontosan bennem akkor tudatosult, hogy az ember halandó és nem szeretném összetörni a saját szívemet azzal, hogy elveszítem. Szóval szakítottam, bár barátok maradtunk. Nagyon meghatározó kapcsolat volt, a mai napig fontos, de jobb ez így.
2018. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
56%
Bocsi, utolsó vagyok. Szerintem semmit nem rontottál el, egyszerűen a mai tizenéves fiúk szörnyűek, és ha normális a lányod, nem is kezd velük semmit. Szóval szerintem mérlegeld azt is, hogy kapcsolata mindenképp lesz, de ha nem kihasználja, talán ez a kisebbik rossz. Bár fene tudja, egy beszélgetést megér.
2018. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
81%

"De egy társastánccal nem lehet mellélőni."


Azt csak hiszed. Pont társastáncon ismertem meg az első barátomat, aki éppenséggel majdnem 30 volt, amikor én 16.

4 évig tartott, és akkor mentünk szét, amikor én "túlnőttem szellemileg", ő meg lecserélt egy újabb tinire, akit be tudott még hülyíteni azzal, hogy ő milyen komoly, érett férfi.

2018. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
45%
Miért kell mindenkit lepontozni, akinek jóval idősebb párja volt/van?Lehet, hogy nektek beteges, de nincs róla semmi tapasztalatotok csak az előítélet.Miért lenne beteges az, aki 10-20éve boldog a jóval fiatalabb/idősebb párjával?Igen, nem az a többség, de mint a példa mutatja, van olyan.
2018. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem tisztázni, hogy ez a személy nekem csak barátom. Pusztán csak érdekelt mások véleménye is. Hozzá tenném egyébként azt is, hogy az adott férfi nem néz ki többnek húsznál szóval megtudtam, hogy mennyi és wow...


Amúgy azt megkérdezném, hogy milyen szabály írja elő azt, hogy hány évesnek kell lenni a két félnek? A kor csak egy szám. A szerelemben az érzések számítanak.

2018. szept. 12. 21:07
 20/38 anonim ***** válasza:
64%

Felejtsük már el ezt a kor csak egy szám, blablabla hülyeséget! Nem, egy bizonyos kor alatt még rohadtul számíthat még 2 év korkülönbség is, nem hogy 10-20, vagy akár 30! Egy mondjuk 14 éves lány és egy 60 éves faszi esetében is ezt mondanád? Na ugye, hogy nem csak egy szám a kor!

Nem, lehet egy 30 éves szerelmes egy 16 évesbe, de akkor sem oké, ha ki is kezd vele.

2018. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!