Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők/nem szülők, ti mit...

Szülők/nem szülők, ti mit csinálnátok, ha a tizenhat éves lányotok közölné, hogy egy harminc éves férfival van együtt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 17:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
67%

"A kor csak egy szám. A szerelemben az érzések számítanak."


Itt valaki nagyon sok romantikus tiniregényt olvasott.

2018. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
38%
Megkérdezném a fickó nevét, és feljelenteném pedofíliáért, majd kérvényezném a távolságtartást - mert a sok nyálas kis naiv, romantikus lélek bármit is papol, ameddig nem nagykorú, addig gyereknek számít a lány, a pasas meg közelebb van ahhoz, hogy egy ugyanennyi idős gyerek apja legyen, mint gyerek.
2018. szept. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok szülő, de leülnék elbeszélgetni vele arról, hogy gondolkozzon el vajon miért nem találhatott a pasi a saját korosztályából senkit.
2018. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
53%

,,A kor csak egy szám. A szerelemben az érzések számítanak."


Megsúgok akkor valamit. Az egyedülálló, 30 éves férfiak tudod miért hajtanak a 16 éves lányokra? Mert olyan naivak még, hogy őket lehet a legkönnyebben megfektetni. Főleg, ha azt hiszik, hogy tapasztalt vagy, meg mennyire királynak tartja, hogy idősebb pasival jár, stb.

Nincs itt semmi romantika, 16 éves semmit nem tud az élet dolgairól, ezt használják ki a 30 évesek. Fordított eset is igaz, mikor a 16 éves lányok használják ki a balek 30 éveseket az ingyen sofőr és pénztárca lét miatt.

De eddig sose láttam még ilyen korkülönbséggel tényleg jól működő és nem csak megjátszott boldog kapcsolatot. Kb. a nő 40, nagyon max 50 éves koráig tudják a látszatot fenntartani, utána vállnak szét.

2018. szept. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
83%

Többen írták a feljelentést és a távolságtartást.

Ez jogilag nem fog menni: egy 16 éves önszántából bárkivel lefeküdhet kortól függetlenül.

Csak az problémás jogilag, ha a másik féltől függ (tanár-diákja) vagy ha pénz is befigyel.

Azért a szexet emeltem ki, mert nyilván egy közös mozi vagy fagyizás esetén a BTK fel sem merül.

2018. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem a szülő hibája, ahogy már előttem is írták. Szerintem azért nem olyan ritka, hogy tizenéves lányok 20-as, 30-as, esetleg 40-es pasikba lesznek szerelmesek, az már más kérdés, hogy általában ezek csak plátói szerelmek és nem jönnek össze velük. Én 15-16 évesen voltam “szerelmes” 27,30,39 éves férfiba is és erről nem a szüleim tehettek. Persze mind viszonzatlan, plátói volt.

Tiltani nem jó ötlet, semmi jóra nem vezet. Ha a 16 éves lányom közölné, hogy egy 30 éves férfivel jár, először kedvesen elbeszélgetnék vele, hogy ki ez a férfi, mit szeret benne, mit dolgozik, hogyan ismerkedtek meg. Arra törekednék, hogy a lányom bizalmas legyen felém és ne titokban találkozgasson azzal a férfival. Később meghívnám a férfit, hogy én is lássam, megismerjem. Ha minden rendben és látom, hogy boldogok, és már egy ideje együtt vannak, akkor igaz, hogy nagy a korkülönbség, de nem lenne ellene kifogásom.

2018. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
69%
Én félteném a gyereklányomat egy olyan 30 éves férfitól, aki szellemileg kielégítőnek találja egy 16 éves gyerek társaságát.
2018. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Igen, a kor az csak egy szám.

Felnőttek esetében.

2018. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
46%

Mi az, hogy a kor csak egy szám? Bele tudnál szeretni 3 vagy több èvvel fiatalabba kérdező? Na ugye, hogy nem csak egy szám, hanem a leélt évek tapasztalata.


Minden szó jelent valamit. A korod feltételez valamit. Ha ez nincs meg, nem több vagy, hanem kevesebb.

2018. szept. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
49%
Szét rugnám a seggét
2018. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!