Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők/nem szülők, ti mit...

Szülők/nem szülők, ti mit csinálnátok, ha a tizenhat éves lányotok közölné, hogy egy harminc éves férfival van együtt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 17:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
75%
17 éves voltam amikor a férfi 30 .halálosan egymàsba szerettünk,anyukám engedte de édesapám nagyon sokáig ellenezte,így elég hamar el is költöztem otthonról...ez 14 évvel ezelőtt kezdődött,azóta ő lett a férjem van egy 7 éves kislányunk ès boldog házasságban élünk.A szüleim teljesen megbékéltek a férjemmel,nagyon szeretik és a férjem is őket.DE ! Nem tudom hogy tetszene e ha az én lányom így választana...bár szerintem még ha idősebb is az egyik fél akkor is lehet harmónikusan èlni,illetve kis korkûlönbséggel is lehet “társas magányban” vagy éppen bántalmazó csalàdban élni....azthiszem inkább az a kérdés ,hogy csak egy futó kapcsolat vagy ,egvan az igazi DING ;)
2018. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Én is jóval fiatalabb vagyok mit a barátom, szóval nem lemne jogos hogyha majd a gyerekemnek emiatt háborognék :)

Igaz hogy én 18 felett voltam amikor megismertem a páromat, de a szüleim mindem erejükkel, borzasztó módon meg akarták ezt a kapcsolatot akadályozni. Az lett a következménye hogy jóformán azóta sem tartom a kapcsolatot a szüleimmel.

16 évesen szerintem az esetek többségében ez csak átmeneti fellángolás. Beszélgetnék vele ugyanúgy, és próbálnám megérteni mit miért tesz. Bár akár 16 akár 26 éves lesz a gyermekem, ugyanúgy szeretnék tenni.

2018. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:

Én 16 éves voltam amikor beleszerettem a mostani páromba, 20 évvel idősebb nálam.

Most 18 vagyok, Ő 40. Megkérte a kezem, összeköltöztünk. Szeretnénk majd gyereket is pàr év múlva.

Először én is nagyon féltem mások véleményétől, illetve sokáig titkolóztam. De már nem érdekel más mit gondol, szeretjük egymást. Családom is befogadta és örülnek nekünk.

2018. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon ritkán lesznek tartós kapcsolatok. Egy szinte gyerek egy érett felnőttel.
2018. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Kérdező, én úgy vagyok vele hogy egy 16 éves lány már nagyjából tudja mit akar csinálni, és vannak olyan típusú emberek akiknek az érettebb férfiak/nők jönnek be.
2018. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

16 évesen egy 33 éves férfi volt a párom. Igaz, úgy indult, hogy én 19nek hazudtam magam, ő 29nek, 3 hónap múlva derült ki, akkor meg már"mindegy" volt. 5 évig tartott, nem lettem lelkisérült, életem egy nagyon szép és meghatározó időszaka volt. Szüleim az első sokk után megbékéltek. Látták, hogy komoly, dolgos fiú. Mindig épségben vitt haza. Ha pl buli volt, vigyázott rám, hogy mértékkel igyak, ne legyen bajom. Mivel már bőven dolgozott, nem okozott neki gondot elvinni egy moziba, vagy vacsira, szóval látták a szüleim, hogy biztonságban vagyok és jól érzem magam vele. Ők voltak a legjobban felháborodva miután szakítottunk végül :)

Fura dolog ez, most én vagyok 33 és el nem tudom képzelni, mit tudnék kezdeni egy 16 éves ecsethajú fiúcskával. Viszont a fentiek miatt én adnék a lányom udvarlójának egy esélyt a bemutatkozásra. Nem mindegy, hogy egy léhűtő, megbízhatatlan kamugép, vagy egy dolgos és szerethető figura kortól függetlenül.

2018. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
23%

36: Már nem azokat az időket írjuk, mint mikor te voltál 16.

Leírom megint: a mai világban az ilyen 30 évesek azért hajtanak 16 éves csajokra, mert azokat könnyű manipulálni. Semmi élettapasztalatuk sincs, se szexuális tapasztalatuk. Nagyon komoly okai vannak, ha egy 30 éves nem tud a saját korosztályában párt választani magának.

2018. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

ÓÓÓ A szerelem.. Látjátok elválaszthatattlan...

Azért van az, hogy törvényileg mivel 18 életévét betöltötte így szabad akaraton belül választhat magának párt.A szülők nem avatkozhatnak bele a lányok kapcsolatába, legfeljebb elmondhatod a véleményedet...

18 év az már felnőtt kor, a lányuk azt tesz, amit akar, legfeljebb, a szülőkkel vitáznak majd és de végűl megeggyezés szerint alakul a dolog.

De igaza van az elöttem lévők hozzászólásainak , hogy a lányok tényleg hamarabb érnek, mint a férfiak....

2023. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!