Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg akkora probléma, hogy...

Tényleg akkora probléma, hogy náthásan engedtem a gyerekemet iskolába ma?

Figyelt kérdés

2018. szept. 13. 09:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
a nátha önmagában nem betegség, csak egy tünet. Ha a gyerek nincs rosszul, nem lázas, nem fáj semmilye, pusztán folyik az orra, akkor simán engedném, engedtem is mindig. És én is mentem mindig.
2018. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
9,11: Pont ez az, nálunk is ez van, Nekem is folyik az orrom, a másik anyuka is fújja az orrát. De akkor folyamatosan nem dolgoznánk már most sem...
2018. szept. 13. 11:02
 13/26 anonim ***** válasza:
35%
Én ilyen esetben 1 2 napot itthon szoktam marasztalni a lányomat. Bár szerintem minden szülő maga tudja, kinek hogy viseli az influenzát a gyereke. Nálunk pl a lányomnál torokfájással kezdődik, alig tud beszélni, najd jön percenként a trombitálás. Igazából nem csak a fertőzés veszély miatt fogom itthon, hanem mert ismerem annyira hogy ilyen állapotban úgy sem tudna odafigyelni az órán, plussz a többi gyereket is zavarná. Pár nap lemaradást meg simán behoz egészségesen.
2018. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Fiam minden tavasszal ősszel ilyen, egy 100as zsepivel megy suliba fújja az orrát. Ilyenkor eszik c vitamint, jó citromos teát sok gyümölcsöt.

Ma pl 1 almát és egy körtét kockáztam fel neki dobozba 6 decis kulacsban vitt teát, ha kell vízzel újratölti a kulacsát.

2018. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem influenzáról van szó, hanem Egyszerűen nátháról van szó


Ként ezért van ez a takonykór meg nátha járvány mert mindenki viszi



Ha jól van egyébként én is elküldeném iskolába


Gyerekként én kb. az egész téli szezonban náthás voltam sosem tudott elmúlni rendesen

Aztán kinőttem

Nem volt rossz közérzetem nem voltam lázas akkor nem mentem volna iskolába nem tudom meddig?

Igen azt is megpróbáltuk hogy otthon kifekszem nem feküdtem ki

2018. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

*semmilye*

basszus, hogy tudtam ezt így leírni??? Bocs. Természetesen SEMMIJE

2018. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem probléma, mivel kisebb megfázás csak. Környékemen voltak ettől durvábbak. Volt olyan, hogy oviba vitte folyamatosan a gyerekét a szülő, pedig tudta, hogy beteg és fertőző, de a gyógyszert nem volt hajlandó megvenni, mert akkor nem futotta volna neki napi 1 doboz cigire. Az ilyen esetekkel van csak gond.
2018. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
Ha lázas, akkor nem kellett volna mennie.
2018. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
13 -as ki beszelt influenzarol? Tudod te az mit jelent ? Nem ugy tunik.
2018. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Coffelia ***** válasza:
73%
A kisebb náthák gyakran hamarabb el is múlnak egy kis mozgástól, ha pörög a nyirokkeringés. Nem kell rögtön minden köhintésre bevackolni ;)
2018. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!