Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok szülők mért nem tanítják...

Sok szülők mért nem tanítják meg erkölcsi tartásra a gyerekeiket, hogy várjanak a szexszel, mért dícsekszik el egyik-másik anyuka ha 16 éves lányuknak már 4 pasija volt?

Figyelt kérdés

Mért engedi sok szülő,hogy iskolába járó gyereke tetovált legyen?

Mért minden felelősséget a médiára és a változó világra fognak?


2018. szept. 21. 21:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

Elég baj,hogy csak az ilyen nem épp értelmes dolgokat,meg a szabadosságot veszed át,jobban mondja veszitek át.Elég baj van a mai fiatalokkal.Csak az elbutulást,az értelmetlen dolgokat,saját maguk elcsúfítását veszik át.



Nagyon önzőek és lusták a mai fiatalok jó nagy százaléka.Ha el is kezd dolgozni egy húszon éves meg se fordul a fejébe,hogy a családi költségekbe is be lehetne szállni felnőtt,dolgozó emberként,nem a szülőkön élősködni(sokan majdnem 30 évesen is gondolják 20.000 amit beleadnak a közös kasszába,ez kicsit vicc).


Szülők pénzén 25-30 éves korig eltanulgatni,közben el McDonald's-oznak heti szinten,meg műkörmöznek,szolizgatnak de az hogy segítsenek is rendszeresen az már nem megy.A részegre ivás egy buli alkalmával,a facebook-on mellkidobos pózok csücsörítéssel az megy.


Az értékrend az nulla.

2018. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Tudod, azok az emberek, akik most életeket mentenek például orvosként, szintén ,,eltanulgattak a szülők pénzén 25-30 éves korig". Ilyen emberek nélkül nem tudom, mi lenne azokkal, akik dolgozni mennek 16-18 évesen. Persze ez fordítva is igaz.

De megértem, kedves kérdező, hogy féltékeny vagy, a helyesírásodat elnézve te nem sokat ,,tanulgathattál".

Normális szülőnek egyébként nem okoz gondot anyagilag támogatni a gyerekét akkor is, ha nem épp létfontosságú dolgokról van szó.

Az általánosítást sem igazán értem, nekem például eszem ágában sincs tovább itthon lakni, mint hogy elvégezzem az egyetemet. Ha lenne időm dolgoznék gimnázium mellett, de sajnos így is minimális szabadidőm van. Nyáron egyébként voltam is diákmunkán némi plusz pénzért.

És képzeld, egyszer sem voltam szoláriumban, és nem iszom magam minden buliban részegre. Igaz, műkörmöm van, de anyám szintén havonta csináltat, kicsit furán jönne ki, ha nekem megtiltaná.

Azt azért elmesélhetnéd, hogyan is tesz mondjuk egy tetoválás, vagy a tény, hogy nem szűz, rosszabb emberré valakit...

2018. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
#21 te egy barom vagy
2018. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
tudod #15 én fiúként is elég sok házimunkát csináltam már 10 évesként is, porszivózás, takarítás, boltba mászkálás, egyedül eljártam úszni bkv-val többszöri átszállással, postára menni, csekket befizetni is tudtam, sőt az orvoshoz is elmentem egyedül. ezek szerint szerinted már szexelhettem volna.
2018. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

24/24!


Szerintem itt félreértetted picit az írásom,itt a túl korai szexről írtam,hogy sok tini már nagyon korán szexel,ahhoz felnőttnek érzi magát,közben meg egy lusta semmire kellő,mert kiszolgáltatja magát,nem segít semmit sem otthon,csak kiszolgáltatja magát,meg az anyucinak úgy ki kell szolgálnia,mint egy kisgyereket.


Na szóval ha 15-16 évesenEgy fiatal elég idősnek tartja magát a szexhez akkor az egyéb önállósághoz is legyen érett,és segítsen otthon és ne anyuka rendezze otthon.


Egyáltalán nem írtam,hogy ha sokat segít akkor nyugodtan szexelhet bármilyen fiatalon is mert az oké lenne!!!!



Azt írtam,ha a szexhez már nagynak érzi magát,akkor ne csak otthon lustálkodjon és mindent mással csináltasson meg!Azért akiktől hallom igen elkényeztettet,lusta fiatalokat nevelnek.(Hozzánk a munkahelyre a saját gyereket lehet bevinni(16 éves kortól) nyári munkára,hétközbe is akár,és szombatozni,de könnyű munkát kapnak persze és 18-20 éves fiatalok akik nem találják meg a kajájukat hütőben,mert anyuci csomagolt,meg ahogyan mesélgetnek otthoni munka nulla,simán elnézik hogy az 50 éves apjuk nyírja le a füvet,anyuka vasaljon,kaját csomagoljon,de hétvégén kell a mcdonalds,meg a vásárolgatás,mozi,diszkó,meg a menő mobil és cuccok,apuka pénzén.)



Nem hiszem hogy 15 éves taknyosoknak keményem szexelniük kellene,meg csak úgy jó a buli,ha részegre iszák magukat(az már rég baj,ha csak így tudja jól érezni magát)és 10.000 ft-kat kellene hétvégenként eldorbézolni rendszeresen a discokban.

2018. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
20-as kis csaj jó kis pénzzel tömött csaj,a motor több százezer,a jogsi se olcsó,a benzin is pénz.Mind-mind a szülők pénzéből.
2018. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Szerintem felesleges vita és el is kanyarodtunk egy kicsit,(bár sok igazság le lett írva)fiatal mindig azt fogja hinni igaza van,neki minden jár,nem fog elgondolkodni mi mennyibe került vagy mennyit kellett dolgozni érte stb(nem is tinikhez szólt a kérdés,pont ezért is).


Felnőtteknél meg csak az fogja korainak gondolni a mostani kicsapongó túl korai tini szerelmi életet,aki szintén hasonló erkölcsű volt,túl lazák a fiatalokkal kapcsolatban a szülők és könnyebb a saját felelősségüket a médiára fogni stb,ezért is van ennyi könnyelmű tini.


Meg lehet nézni a fiatal fiúk a lányokat pénzéhesnek tartják egyéb jelzők mellett,sokszor durvábban viselkednek a lány csoportok,mint a fiúk a discokban stb.


Ahogy sok fiút meg az elpuhulás,ellányosodás,a túlzott piperköcség jellemzi és a teljesen anyuka pici fia szó.


Persze vannak kivételek!!!!

Nem is nekik/hozzájuk szól.


Meg lehet nézni amikor a tv-ben mutogatják a fiatalokat a sok ostoba VV és Big brother fiúk,lányok,vagy elmennek tűntetni a diákok a túl sok iskolai elvárás miatt aztán egy sem tud nyilatkozni,mi miatt van ott,mi ami nagy teher és felesleges stb amikor megkérdezik őket,csak addig sem kellett suliba menni.

2018. nov. 3. 14:44
 28/42 anonim ***** válasza:

#27 Én tudok nyilatkozni.

Minden nap utazással együtt 7-9 órám megy el az iskolával, felnőttek is ritkán dolgoznak többet, ráadásul ők pénzért, amíg mi annak, amit tanulunk, a felét sem fogjuk később hasznosítani, de kötelező. Emellett otthon is azért átlagosan napi 1-2 órát kell tanulni, hétvégén a vasárnap délután szintén tanulással szokott telni. Az egyetlen nap, mikor általában semmit nem foglalkozok az iskolával, a szombat, de legtöbbször 10-12 órákat alszom, annyira kimerülök hétköznap, így nem marad sok szabadidőm. És akkor még kötelező minimum két órát sportolni az iskolán kívül. Tehát hétköznapokon jó, ha olyan 3-4 óra szabadidőm van, ha szeretnék a korosztályomnak szükséges óraszámot aludni. És akkor még valahol kell, hogy legyenek hobbijaim meg társasági életem.ú, meg azért otthon is segítsek.

Igen, ennyi hajtás mellett nem csoda, hogy hétvégenként a fiatalok eleresztik magukat, ahogy csak tudják.

2018. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
#26 És neked mi a problémád azzal, ha valaki megengedheti ezt magának? Nem loptuk a pénzt, és amúgy a motort apám is használja, a jogsit pedig ingyen csináltam, mert a miénk az iskola.
2018. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott anyám kaját csomagolni, pedig volt is, hogy kértem, hogy ne, majd én, ő ilyen. Az anyák alapból nagyon (talán túlzottan is) gondoskodóak, van, hogy jobban kiszolgálják a gyereküket, mint ők igényelnék, egyszerűen mert ilyen a természetük, ha a gyerek nem hagyja, akkor meg megbántódnak. Most valaki azért ne szexeljen, mert anyuci nem akarja, hogy felnőjön? Sok esetben ez a helyzet, nem a gyerekek követelik az állandó törődést, sőt, van akit zavar is.
2018. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!