Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16 éves gyereknek megengedn...

15-16 éves gyereknek megengednétek, hogy hajnalig gépezzen?

Figyelt kérdés

Saját gépe

Jó tanuló


2018. okt. 1. 20:33
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Életembe nem szóltak soha, hogy mikor feküdjek le. Volt amikor suli időben 2-kor, majd másnak akkor aludtam délután. Ha fáradt lefekszik, ha nem akkor majd egy idő után úgyis lefekszik. Azt sem értem, hogyha valaki 15-16 évig neveli a gyerekét, hogy nem tudja ezt eldönteni, és miért itt kell megkérdezni?
2018. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Anno anyám is ezt csinálta: ragaszkodott az este tízes fekvéshez. A probléma ott van, hogy én átlag hat órát szoktam aludni éjjelente. Ennyi egyszerűen elég, utána kidob az ágy. Hajnali négykor viszont mi a fenét csináljak már fenn? Ha felkapcsoltam a kisvillanyt az ágy felett, képes volt bejönni, hogy aludjak már. A vége az lett, hogy a takaró alatt olvastam zseblámpával (okostelefonom akkor bőven nem volt, gépezni meg tudtam volna, mert bejött volna arra, hogy világít a képernyő (tört-üveg ajtóm van, rendesen nem lehet rajta átlátni, de az látszik, ha valami világít este). Aztán amikor gimi vége fele rám hagyta végre, mindig éjfél körül feküdtem hétköznap, hétvégén meg 2-3 fele. Sose volt belőle gond és jobban éreztem magam a bőrömben.
2018. okt. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!