Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Büntetnétek 12 éves gyereket...

Büntetnétek 12 éves gyereket ezzel, hogy nem a vágyott ajándékot kapja karácsonyra?

Figyelt kérdés

Már semmivel nem lehet motiválni őt, nem érdekli semmi sem.

Nem tanul, sportolni nem lehet addig nem járhat edzésre amíg nem javít a suliban. Az edzője javasolta ezt.

Az egész osztállyal gondok vannak, egymást viszik a rosszba.

Okostévét kért xbox mellé de az apja semmit nem akar venni neki.

Nem tudunk a gyerekkel beszélgetni, csak duzzog és ellenkezik. Féléve járunk pszichológushoz is, de idáig eredménytelenül.

A pszichológus javasolta, hogy minden téren támogassuk a fiúnkat érzelmileg és anyagilag mert nem érzi egyenlőnek magát a társaival. Most meg ha nem kap meg valamit szó szerint hisztizik mint egy ötéves.


2018. dec. 11. 16:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
amikor én 12 éves voltam (ami nem is volt olyan rég) apám úgy elverte a talpamat hogy nem voltam szemtelen többet és örültem minden ajándéknak. Persze most mindenki írni fogja hogy miylen rossz módszer, de ez jó?
2018. dec. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!