Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak a gyerekkel,...

Mit csináljak a gyerekkel, hogy ezt abbahagyja? Vagy én reagállom túl?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lányom. Elősuör relvette ezt a rocker stílust ami nem zavart. Viszont mostmár pennywisenak sminkelve járkáll az utcán meg chuckynak öltözik és festi magát. Sokszor fest keresztet az arcára meg ilyen elfolyt sminkeket csinál.. Elég régóta csinálja ezt. Kiskorában is elég fura volt de eddig nem látszott rajta így viszont szerintem elég bizar. Azt mondja ,hogy ez csak cosplay. Oké de szerintem nem utvára való ,meg iskolába ahol meg mindent megengednek. Nem tudok már hogy rászólni. Mit csináljak ? Vagy túlreagállom és hagynom kéne majd abbahagyja?
2018. dec. 13. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Ne foglalkozzál vele.

Ő most az hiszi, hogy egy igazi egyéniség, miközben leutánozza a többi félhülyét.

Árufeltöltőnek így is alkalmas lesz a teszkóban...

2018. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tervei vannak ,mert az esze. Ahelyén van,csak a kinézete valahogy..vagyis ez a stílus. Meg most belépett egy munka helyre már egy éve ottvan, amiatt is aggodtam jó lewz e neki de az végül is bevált ,és kezdtem azt érezni én vagyok paranoiás. Fölleg hogy kiskora óta ilyen. Horror mániás minden vacakot gyűjt meg imád ha a horrorhoz van köze
2018. dec. 13. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
#1nek van igaza. bár ott majd szépen lemosatják majd vele nehogy elijessze a vevőket ;D
2018. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondom van az iskola nellet melóhelye ahol meg ráadásúl pont ez a feladata hogy ilyesztgessen. Csak azt hittem suli mellet nem fog menni neki . De becallom picit én félek tölle. Rendes meg minden,csak épp pl meghalt a mamája és egy könnycsepp se.pedig szerette. Meg aztán sose ideges. Nem szeret barátkozni. Folyton a szobályában űl, és vagy tanul,vagy a kollégáival beszél akiktől szintén frászt kapok, vagy fest de a festményei is mind horror.
2018. dec. 13. 16:21
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

na várjál, összefoglalom: 17 éves, iskolába jár, mellette dolgozik, ráadásul nem a szalag mellett sínylődik vagy hajnalban pénztáros a város másik végén, hanem szereti a munkáját és jól érzi magát, vannak barátai, ja, meg még tanul is. anyu összetette volna a két kezét, ha ilyen vagyok 17 évesen, basszus.

próbáljunk már meg túllépni ezen az irigy, beszűkült, magyaros mentalitáson, ha neki jó, ha jó gyerek, akkor mégis miért bajod hogy hogy néz ki? ismered azt a szép, csak ilyenkor valamiért mindig elfelejtett mondást, hogy nem a külső a lényeg?

vagy ez csak tök simán az elfojtott irigység? hát akkor keress te is olyan munkát, amit élvezel, vagy legalább örülj neki, hogy a lányodnak ilyen jutott.

2018. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nem örülök,csk nagyon fura kiskora óta. Eddig se zavart az öltözködése ,csak úgy érzem most nagyon extrém. A munka helyén valami vándor horror park vagy színház ahol dolgozik ott jó ,hogy ilyesztőnek kell lennie ez a feladata. De az iskolába és az utcán szerintem túlzás ,hogy hullának sminkeli magát. Csak emiatt aggodtam kicsit. Elfogadom ha úgy érzitek túlreagállom, csak nekem ez kicsit durva hogy kimegy így az utcára hogy el van maszkírozva.Nem tiltom meg neki ugyse tudom, meg ha extrémen akar öltözni csinálja,csak azt szeretném hogy azért ne csináljon magából horror bohócot,meg ilyeneket. Apja veszekszik vele emiatt folyton,én meg várom hátha egyszer csak abbahagyja.
2018. dec. 13. 17:51
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Inkább így mint p icsagatyába meg csöcsöket kirakva..
2018. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az is igaz,de azt se akarom hogy még a végén bajba keveredjen az utcán emiatt.
2018. dec. 13. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Csinálj róla jó sok fényképet, aztán 5-6 év múlva mutogasd az udvarlóknak a vasárnapi ebéd után. :-)

Szerintem nem gáz, főleg, ha a munkájában ez az elvárás. Ha egyéb bizarr jelek (falcolás, tűszúrás, vérvétel nyoma) nincs rajta, nem aggódnék.

2018. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ha még csak udvarló lenne. Már van párja is,de a fiú is olyan mint ő. A munkahelyen ismerkedtek meg. A srác meg maszkokba szeret járkálni.mintha lenne kettőjüknek egy bizar közös világuk, amiben nincs más élő lény. Ez nem hangzik rosszúl, de elég érdekesen néz ki amikor a fiú horror bohóc maszkban, a lányom pedig horror sminkben mennek a buszon ,és az utcán. Kicsit se zavarja őket hogyha megjegyzést tesznek rájuk. Ekkor mondtam ,hogy azért az utcán nem kéne horror színházast játszani vagy nem tudom pontosan mi az én nem birom annyira a horrort de igy ilyesztgetik ott az embereket meg előadnak.

Szerintetek ilyen marad? Bár a munkahelye végett szerintem igen.

Kéne neki mégegyszer szóljak? Másnak is volt ilyen a gyereke?

2018. dec. 13. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!