Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez lehet a kamaszkor kezdete?

Ez lehet a kamaszkor kezdete?

Figyelt kérdés
9,5 éves fiúnál a herék megnagyobbodása lehet az miatt, hogy kezdödik a kamaszkor? Azt olvastam valahol, hogy az az elsö jele. De nem korai még? Nem ma reggelre lett nagyobb neki hanem már napok ota látom mintha picit nagyobbak lennének és jobban kirajzolódnak a zacskóban mint eddig. Más semmi kamaszkorra utaló jelet nem láttam még rajta!

2018. dec. 28. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
korai kamaszkor indulhat persze. nekem volt osztálytársam ennyi idősen már 1 éve menstruált...
2018. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézesd meg gyerekorvossal! Szerintem ez még nagyon korai annak. Nem ütötte meg valamivel?
2018. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehet az is, de ha érzékeny is neki, akkor mutasd meg orvosnak. A férjemnél így vettük észre a hererákot. 3 nap után ment orvoshoz, azonnal elvégeztek minden vizsgálatot, 3 nap múlva műtötték.
2018. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak, mert nem biztos hogy a kamaszkor miatt van..
2018. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fáj neki azota se meg nem is kemények. Inkább puha tapintásúak. Legközelebb már csak szerdán lesz orvos. Fiam azt mondja hogy biztos nem ütötte be sehová és neki se ütötték meg véletlenül se
2018. dec. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!