Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit gondolnátok a...

Szülők! Mit gondolnátok a lányotokról, ha meztelen embereket, leginkább nőket rajzolna?

Figyelt kérdés
Szépen rajzol, csak nekem ez furcsa.

2018. dec. 30. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy érdekli a realizmus és a naturalizmus. Ne legyél ennyire prűd. Courbet "Kőtörők" című munkája miatt hatalmas botrány tört ki Párizsban. "Mégis mit képzel magáról? Átlagos embereket, átlagos szituációban merészel ábrázolni? Szembefordul a romantikával, és a valóságot festi meg?" - Körülbelül így tudom elképzelni a drága arisztokrata urakat és hölgyeket. Örülj neki, hogy a lányodnak tizenhét évesen van hobbija, sőt, ha jól is csinálja, akkor lehet, hogy a jövője is ez lesz. Neked mindösszesen két dolgod van: támogatni és szeretni.
2019. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy későn írok, de remélem még érdekel.

Én képzőművészeti suliba járok, és nekünk is kell aktot rajzolni, mert tananyag. És nem csak rajzórán hanem egyébként is szoktam apróbb krokikat rajzolni férfiakról és nőkről is. Szerintem nem kell ezt furcsállni, a lányodat biztos érdekli az anatómia. 16L

2019. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én kb 5/6 lehettem mikor iyleneket rajzoltam.(nem szépen 😂)és azt sem tudom hogy hogx jutottak ilyenek az eszembe
2021. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!