Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fogamzásgátlás 15 évesnek?

Fogamzásgátlás 15 évesnek?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányom fogamzásgátlót akar. Ne menjünk bele abba, hogy egy ekkora gyereknek kell e szexuális életet élnie. Arra vagyok kíváncsi, hogy van e itt valaki, aki saját maga, vagy a lánya implantátumot hasznalt/használ. Van korhatár ? Interneten nem találtam ilyen információt. Tudom a táblázta lenne leglogikusabb valasztas, de eszméletlen szetszórt, biztos nem szedné rendesen.
2019. jan. 19. 14:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
Nőgyógyászát kérdezzétek meg.
2019. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%
15 évesen a legjobb fogamzásgátlás a gumióvszer.
2019. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Megegyszer: nincs nőgyógyásza. Nekem sincs. Külföldön élünk, itt a nőgyógyász, ahogy más szakorvos is csak akkor lép a képbe, ha adott területen komoly gond van. A fogamzásgátlás, kenet vétel, terhesség nem tartozik a nőgyógyászra. Elso kettő háziorvos, a harmadik szülésznő területe.

Használni fog óvszert a betegségek miatt, de gyógyszert is szeretne. A kérdésem meg mindig az, hogy van e valakinek tapasztalata az implantátummal.

2019. jan. 20. 07:36
 24/34 anonim ***** válasza:
42%

Senkit nem érdekel, milyen orvoshoz megy, csak te pörögsz ezen.

Az implantátum hormon, nem való 15 évesnek. A dysmenorrhea okát ki kell vizsgálni, ennyi.

2019. jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24%

Hát kár érte,hogy ő is csak egy kis könnyű vérű,korán szexelő csaj lesz.Büszkék lehettek.


Remélem máshoz is ilyen nagy lány.Mert valahogy ha meg valamit meg kellene csinálniuk maguknak az nem megy.Gondolom itt is anyukának kell reggelit csomagolgatni,meg vasalgatni,annyira nagy és érett lányka.Mire 16 éves lány kíváncsi lennék hány fiún és meneten lesz túl


Amúgy írnak fel fogamzásgátlót.

2019. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Aki kislányként szexel megédemli ha teherbe esik. Ebből tanulna.
2019. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

25!


Valoban, nagyon büszkék vagyunk rá. Három nyelven beszél anyanyelvi szinten és kitűnő tanuló. Diakmunkazik és önkénteskedik is. Abból, hogy fogamzásgátlót szed, nem következik az, hogy azonnal szexelni akar es az se, hogy rbanc lesz belőle. Tisztában vagyok vele, hogy irnak fel fogamzásgátlót, nem ez volt a kérdés. Haszontalan volt a válaszod.


26!

Pont nem érdemli meg, mert van annyi esze sok felnőtt nővel szemben

, hogy védekezni akar. Te egy nagyon aljas gondolkodású lény vagy amúgy.

2019. jan. 27. 15:05
 28/34 anonim ***** válasza:
59%
#27: A szex akkor sem 15 éves gyereknek való,ha próbálod megmagyarázni az ellenkezőjét
2019. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ertomolvasas nem megy, ugye? 12.Komment: "Nem akarom, hogy szexeljen, de könyörgöm 15 éves, megoldja ha akarja a tudomásom nélkül is. Örülök hogy hozzam fordult és védekezni akar"

2019. jan. 27. 18:20
 30/34 anonim ***** válasza:
Kizárt
2019. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!