Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülők mért nézik rossz...

A szülők mért nézik rossz szemmel ha a gyerekük már nem szűz?

Figyelt kérdés
Mintha olyan érdekük lenne ha az lenne a céljuk hogy a gyerekük minnél később veszítse el?

2019. febr. 18. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem írta Kérdező, pedig nem mindegy, hogy miben nyilvánul meg ez a "rossz szemmel nézés". Illetve a "nemi életet él" is elég tág fogalom, mert más lehet a szülő szemében is, ha a gyereke valakivel jár egy ideje, aki a múltkor is olyan udvariasan köszönt, és más, ha azon agyal, hogy netán részegen egyik virágról a másikra szállt. :)
2019. febr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem néztem rossz szemmel. A szerelmet is tanulni kell, csakúgy, mint bármi mást. A későbbi boldog párkapcsolathoz elengedhetetlen az, hogy megismerjük, megtanuljuk és elfogadjuk a másik nem gondolkodását, lelkivilágát.
2019. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván aggódnak, hogy baja esik. Egyébként meg az őszinte beszélgetés egy nagy duma. Szerinted melyik gyerek meséli el az anyjának, hogy hé tegnap milyen jót szexeltem?!
2019. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem mindegy hány évesről van szó és kivel veszítette el,azért akárkivel,pl balhés valakivel aki csak visszahúzná,meg a rosszba belevinné nem álljon össze.14-15 évesnek nem kellene még szexelnie,az még korai.


Arra se lennék büszke ha 15-16 éves lányom lenne és ki tuja már hány fiúval szexelt volna.



Persze nem kell 18 éves koráig senkinek őrizgetni magát,de azért ne 14-15 évesen csinálja és ne mindenkivel,valami erkölcsi tartás legyen benne.

2019. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!