Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gimis gyereket, ha túl lazán...

Gimis gyereket, ha túl lazán öltözködik rászóltok?

Figyelt kérdés
Emiatt pl állandóan meg van fázva, de Ő aztán így érzi jól magát. Mindig ezt mondja.

2019. márc. 5. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

rámszólnak, kár, hogy hl yegyerek a maga kárán tanul, amíg meg nem fázok, úgyse hiszem el anyunak h hideg van...

remélem benő előbbutóbb a fejem lágya, és képes leszek normálisan felöltözni, addig marad a neocitran. majd kinövöm, anyunak is összejött.

2019. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát lehet őskövület hozzáállás de amíg az én pénzemből veszi ezeket a ruhákat, addig van egy elvárás, hogy hogy mehet ki az utcára... mind funkcionalitás mind kinézet szerint. Soha nem vettem meg okyan euhát pl amiben egy szakadt csövesnek néz ki.
2019. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
41%
Hugomra nem kell rászólni, mert alaposan felöltözik,az iskolában van, hogy szekálják is miatta. Tesi órán kimelegszik, utána ének óra van egy hideg teremben, ha fázik felveszi a kabátot órára, néhányan ezért beszólnak neki. Akik divatolnak kivágott topban, azok köhögnek. Meg azok is akik a divatolókat utánozzák.
2019. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Én egyszer rászólnék, de ha füle botját se mozdítja rá, utána talán hagynám.
2019. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!