Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok arról ha egy 13...

Mit gondoltok arról ha egy 13 éves gyerek magára főz?

Figyelt kérdés
Mármint nem egy szendvics elkészítésére vagy egy palacsinta kisütésre gondolok hanem komolyabb, általános ételekre.

2019. márc. 21. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy lány?
2019. márc. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Anyámék 6-an voltak tesók. Be volt osztva a házimunka, anyukám feladata az volt, hogy ő főzött az egész családra 12 éves korától. Nem tudom a mama hogy csinálta, de megkérdezni sajnos már nem tudom tőle. Nálunk elég nagy szájhúzkodás van belőle, ha bármire megkérem a gyerekeket. Én nagyon büszke lennék rá, ha 13 évesen tudna főzni.
2019. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem 11éves a fiam, és tud magának csinálni tükörtojást, tojásrántottát segítség nélkül. Virslit is tud főzni magának. Szokott segíteni zöldséget pucolni és egy zöldséglevest is meg tud csinálni- bár ezt még teljesen egyedül nem csinálta.


Azért nem mondanám, hogy "magára főz" de szeret ügyeskedni a konyhában.


Szerintem ügyes a 13éves gyerek, aki magára főz. :)

2019. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha a gyerekem így tenne. Szóval szerintem dicsérendő dolog.
2019. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mindenképpen dícsérendő. Ha egyszer lesz gyerekem én is célul tűzöm ki, hogy megtanítsam főzni legalább alap dolgokat tizenéves korában. Én férfi létemre tudok és szeretek főzni.
2019. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha szeret főzni, szívesen főz akkor tök szuper!
2019. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!