Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek a 12...

Szülők! Ti megengednétek a 12 éves lányotoknak, hogy egy 14 éves fiúval "járjon", illetve elmenjen vele "talalkozgatni"?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 18:27
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
16%
Nem hinném hogy egy 12 éves lánynak találkozgatnia kéne egy 14 éves sráccal... Sőt... Semmilyen sráccal sem hacsak nem barátok. 16 éves vagyok és 12 évesen ilyen még eszembe sem jutott... Ilyen korban a lányok egyébként is naivak... Hiába tűnik agyban is és külsőleg is idősebbnek a lány, még kicsi, de igazából ön tudja hogy mit enged meg a gyermekének...
2019. ápr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Elég nyilvánvaló hogy nem a szülő a kérdező.. Ez vagy a fiú aki egy kisgyerek után kajtat, vagy a butácska kislány a hozzászólásai alapján.
2019. ápr. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
51%
Meg csak 6 eves a lanyom, igy kibicelve azt irom h.nem,es nem is orulnek neki. Egy iskolaban dolgozom, a nyolcadikosok es nehany hetedikes koreben mar javaban zajlanak ezek, de alsobb osztalyokban (tehat pl.6.ban) meg irmagjat sem tapasztalom ennek.
2019. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ha a netrn ismerkedik meg vele vagy csak epphogy egyszer ketszer latta akkor nem vagy csak nagyon korlatozott keretek kozott de ga ez a fiu esetleg a szomszedban lakik vagy egy iskolaba jarbak tegat valamilyen szinten ismeri es latasbol en is akkor terneszetes lenne de ragazkodnek hozza hogy megadott idoben hazaerjen es pontosan elmondja nekem hova mennek es csakis a jornyrjen elsore szigoru szulonek tunhetek de csakis a kislanyom javat szeretbem szeruntem itt minden szulo erti azt hogy milyen felteni egy gyereket


Szerencsere mi ezen a korszakon mar tul estunk szolok mindenkinek aki kezdo szulo hat.. nagyon nem egyszeru de bem szabad feladi a most 22 eves kuslanyomra nagyon buszke vagyok kezdo a modell szakmaban de belsoepiteszeti egyetemre jar az az alom munkaja nem voltam tul engedejeny anyuka ugyanis egyedul nrveltem ot es a 2 kisoccset de megus jo ember lett belole van egy baratja mar 3 eve es minden rendben van szerintem erdemes meghuzni a hatarokat es figyelni a gyerekeinkre

2020. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!