Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 éves lánynak korai szőrtele...

10 éves lánynak korai szőrteleníteni a hónalját?

Figyelt kérdés

Sajnos az apja szőrösségét örökölte, így elég korán már látható sötét szőre van hónaljban. Sportol és torna versenyekre jár, így jobban is izzad és nem is esztétikus a látvány egy versenyen. Már szeretne megválni tőle. Nem korai szerintetek? Én korainak érzem, de ha arra gondolok, hogy 1-2 év múlva ugyis megcsinálja magának, akkor meg tök mindegy az időpont.

Ti mikor kezdetek el szőrteleníteni, vagy a lányotok?


2019. ápr. 4. 14:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi.

Amúgy csak mostanában kezdte zavarni, mert eddig hosszú ujjú dresszük volt, de nemrég kaptak olyat aminek csak egy ujja van, a másik karja válltól teljesen csupasz. Így meg nem akarja felvenni, úgyhogy jobb ha engedek neki.

2019. ápr. 4. 20:48
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy nem akarja felvenni. Persze, hogy engedd meg neki.
2019. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen sztorit hallani, de egyszerűen fel nem tudom fogni hogy miért mondja azt egy szülő a lányának hogy korai szőrteleníteni. Sóherségből? Vagy energiát nem akar rá fordítani? Vagy miért? Pont hogy a gyerekek a legkegyetlenebbek ha csúfolódásról van szó, és ebben a korban lehet a legmélyebb sebeket szerezni.
2019. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A torna versenyek miatt is mindenképpen engedném (vagyis inkább javasolnám), de amiatt is, mert a kiskamaszok extrém módon tudnak izzadni és a szőr a szagkeltő baktériumok melegágya.
2019. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Uristen dehogy sóherségből! Ha magamra telik, természetes hogy neki is. Nem tudom, inkább az volt bennem, hogy talán túl kislány még ehhez, meg a vele egykorúak a környezetében még senki nem szőrtelenít (de nekik nincs is nagyon mit). Meg emlékszem én 13-14 évesen kezdtem. De nem is ellenkezek vele, megy a szőr ha azt szeretné, csak véleményekre voltam kiváncsi.
2019. ápr. 8. 12:07
 16/16 anonim válasza:
Már biztosan nem aktuális,mivel régi a kérdés,de azért leírom. Én táncolok (moderntánc) ami gyakran eléggé kivágott ruhák viselésével jár.Sajnos én is örököltem anyai ágon a szőrösséget ésbizony nekem 10 évesen már szőrtelenítette anya a lábam,karomat és hónaljat is.1 évvel később az intim résznél is kezdett kinőni a bugyiból,így onnan is ment a szőr.
2020. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!