Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Manapság a tizenévesek átlagos...

Manapság a tizenévesek átlagosan hány éves koruktól kezdenek szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy a legtöbben 16-17 éves korukban átesnek az első alkalmon, kevés az olyan, aki megvárja a 18-at.
2019. ápr. 11. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Tekintve, hogy a kérdésben az átlagot kérdezik, szerintem is inkább a 15-16 lehet. Pont mint 30-40 évvel ezelőtt, amikor én voltam tini. Annyi különbséggel, hogy most az átkag úgy jö ki, hogy sokan jóval korábban (12-13), sokan pedig jóval később (18-20) évesen kezdik. Az én tinikoromban 15-17 év kor körül "illett" elveszíteni a szüzességet. Kisebb volt a kilengés, főleg lefelé.
2019. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinél változó,ezt nem lehet átlagba sorolni olyan pontosan.Valaki azt mondja,hogy már nem szűz mert szégyelli(!!),hogy az.Valaki már 14 éves kora előtt szexel,valaki 18 éves kora után is az marad és vannak a házasságig várók is.


Valamiért azt érzem,hogy keményen le fognak pontozni.

2019. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

még a 13 is ritka. a 12 évesek csak felvágnak.

14 évesen már megesik de inkább 15-16

nekem ne mesélje be senki hogy 11-12 éves korban kezdik mert kizárt.

2019. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Az biztos, hogy a mostani - főként - kislányok sokkal korábban érnek, mint pl az én időmben. (40éves vagyok)

Nálunk általános iskolában 8-ban még talán csak 1-2 lány- fiú volt, akinek volt barátnője-barátja, és úgy általában nagyon gyerekek voltunk még. Több szülinapba jártunk egymáshoz, nem volt ritka, hogy 14éves szülinapban a lányok még babát kaptak....

Aztán a gimiben olyan 2-3-ra lett ez olyan menő dolog, hogy kinek vagy fiúja- ki sexelt már.


Ez már régen volt- tán igaz sem volt. :)

Teljesen más világ van- én is látom fiam 11éves, 5. osztályos. Sok évet halasztott 12 éves lány van az osztályában - hát ég és föld a különbség közöttük.

2019. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is olyan 16 köré saccolom, de ez az én kamaszkoromban (nyolcvanas évek) sem volt másképp, az átlag akkor is nagyon hasonló volt. Kevés olyanról tudok, aki "megvárta" volna a 18-at, aki igen, az azért, mert nem volt olyan fiú, aki érdeklődött volna iránta (megjegyzem, azóta sem volt).

Kilengések akkor is voltak! Volt olyan évfolyamtársam, aki 14 évesen szült, volt olyan általános iskolai osztálytársam, aki 17 éves korára már három abortuszon volt túl...

Azért a mostani kamaszok nem sokban térnek el a 20-30 évvel ezelőttiektől. Aki másnak látja őket, az valószínűleg csak a nagyon kirívó eseteket veszi észre. De ha valaki nap mint nap köztük van (én tanár vagyok), akkor azt látja, hogy a kamaszlányok túlnyomó többsége kimondottan szolid, bátortalan, visszafogott. És még akik kirívóan öltöznek és szemmel láthatóan szeretnék felhívni magukra a fiúk figyelmét, azok sem feltétlenül szexben gondolkodnak, inkább tetszeni szeretnének a másik nemnek.

2019. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lyézi gyere le mik vannak itt xd átlagban 17 magyarországon,de amúgy szerintem sokan 16 körül vesztik el.
2019. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
15 ideális
2019. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!