Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a gyereketeket?

Ti elengednétek a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Soproniként nyáron elengednétek a 16 éves lányotokat a barátaival a volt fesztiválra?

2019. máj. 6. 16:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy elengednem, engem is elengedtek. Es ertelmes felnott no lettem.
2019. máj. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

a hozzászólóknak nincs gyerekük vagy nincsenek tisztában a mai fiatalsággal:DDDD vagy én vagyok rossz társaságban, de engem 8. után már engedtek bulizni 14 éves kortól helyi discokba,szórakozóhelyekre. a haverjaimat szintén. kb az nem jár ilyen helyekre, akik alapból is otthonülősek vagy nincsenek barátaik.

én elengedném, meg engem 17 évesen most is elengednének már 1-2 napra fesztiválra.

semmivel sincs ott nagyon hajlam lerészegedésre,drogozásra, mint egy szombat késő esti dumálgatás során egy parkban. max. több emberrel ismerkedhetünk meg.

17F

2019. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként az a 16 éves, aki drogozni, inni, szexelni akar, az megteszi a legszigorúbb nevelés ellenére is egy péntek délután, nem kell hozzá fesztiválra menni.

Én 18 évesen a második fesztiválomra rossz társasággal mentem. Első este megjelent a fű, az ecstasy és valami fehér por is. Köszöntem szépen, nem kértem belőle, a társaságot is ott hagytam (egy barátommal, aki ugyanúgy ellenezte és nem akarta őket kipròbàlni). Szerintem aki erkölcsösen lett nevelve és tudja mi a helyes, az nem fog elvadulni a fesztivál alatt sem. Aki me drogozni akar, az máshol is megteheti, ahogy lehetősége lesz rá.

Persze mai fejjel félteném a gyerekem, de akkor sem zàrnàm kalickàba. Inkább menjen most, mint huszonévesen esetleg anyukaként.

2019. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
(utolsó vagyok, persze nem arra célzok, hogy aki szülő ne fesztivàlozzon. Csak ne legyen az, hogy felnőttként akar bepòtolni mindent, amiből tiniként kimaradt)
2019. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagy büdös pofon kéne neki nem fesztivál.
2019. máj. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%

Remélem sok szülő tisztaban van azzal (illetve láthatóan nincs :-D), hogy egy szimpla osztalykiranduláson is standard a pia és a fű, ahhoz nem kell fesztivál.

A lanyom jónevű gimibe jár, benne 100%bizom mehetne fesztivalra is, de az osztaly egy resze ejjel elvonult füvezni az egyik szobába meg piálni....a többiről nyilvan nem tud. Aki akar valamit, az barhol megteszi!

2019. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
0%
16 éves lánynak koraibaz,amivel ott szembesülhet.Habár tisztában van az élet ezen dolgaival,azén lányomat én bizos nem engedném el
2019. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
17 évesen voltam a legelső Strand fesztiválon, Budapestiként. Én elengedném, főleg, hogy városi.
2019. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!