Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol tudnék barátot találni a...

Hol tudnék barátot találni a lányomnak?

Figyelt kérdés
3-an vannak lányok az osztályban,két lány együtt elvan, a Lányom pedig mindig egyedül van. Néha játszik, beszélget a fiúkkal, de nehezményezi, hogy nincs barátnője. Suliba messzebb járunk mint ahol lakunk, tavaly csináltam azt az egyik lányt elhoztuk, játszanak itthon nálunk, de elhoztam 10x, egyszer nem hívta vissza, még aznap mikor tudta elhoztuk haverkodott vele a suliba, de a többi napon megint csak nem. Hol, hogyan keressek neki barátnőt? Biztos más is van hasonló helyzetben. Lejarunk a játszótérre, de ott már csak kicsik vannak , ovisok.Jár táncra, de ott is megvannak már az össze szokott barátok, nem veszik be.
2019. máj. 20. 08:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A suliban így nem lesz, egyelőre.

Szomszéd gyerek? Ilyen korban még fiú is lehet, pár évig.

Hittanos csoport? Cserkészet? Ezek vegyes korosztályok általában, de akár egy osztállyal feljebb, vagy lejjebb is lehet barátja.

Nem minden gyerek szenved az egyedülléttől. Ha introvertált, akkor jól elvan magában is. Ha meg igényli, keress közös programokat. Jön a nyár, lehet táborozni.

2019. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom húgának sem nagyon voltak barátnői, nem is értem miért egyébként. Aztán őt felvették egy kisgimibe és ott volt 3 lány, akik már ismerték egymást, mert ők 3-an egysuliba jártak és nagy nehezen, de összebarátkozott velük. Vagyis pontosabban ők kezdeményeztek. Az egyikőjükkel hamar legjobb barátnők is lettek.
2019. máj. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!