Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi kajapénzt kap naponta...

Mennyi kajapénzt kap naponta a (kamasz) gyereketek? Csomagoltok is mellé?

Figyelt kérdés
Ha semmit, vagy max 1 szendvicset meg vizet/üdítőt visz a gyerek, mellé mennyi pénzt adnátok a zsebpénzén kívül? Középiskolások! Mennyit költötök a büfében? Mellé mennyit visztek otthonról?
2019. jún. 8. 17:54
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én otthonról vittem magamnak reggelit, tízórait és innivalót, ezen kívül be voltam fizetve menzára, amikor azt nem kértem, akkor vittem magammal ebédet is. Emellé kaptam hetente 1000 Ft zsebpénzt, de annak jó, ha a felét elköltöttem erre-arra (leginkább kávéra), a többit félretettem.
2019. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én gimis koromban heti 5000ft-ot kaptam, abból kellett magamnak venni ebédet hétfőtől péntekig (általában egy plázában ebédeltem kifőzdében vagy mekiben), plusz ha maradt a hét végén, akkor azt megtarthattam zsebpénznek.
2019. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én semennyi zseb/kajapénzt nem kapok, soha nem is kaptam. Mindig reggel csinálok valami kaját maganak, azt elviszem, plusz megtöltöm az üvegem vízzel. Néha-néha suli után beülök egy kávézóba szürcsölni egyet, azt is saját pénzből. De nem minden nap, inkáb 2 hetente kb., mert nem éppen a legolcsóbb hely, viszont színvonalas.
2019. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A büfében nem is tudtam volna semmilyen szendvicset venni, mert vegetáriánus vagyok. Talán egyszer vásároltam egy rágót, ennyi.

2019. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!