Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti ezt engednétek?

Szülők ti ezt engednétek?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányom azt szeretné ha elengedném vásárolni az egyik barátnőjével Budapestre. A lányom legjobb barátja szintén 15 éves. A WestEndbe szeretnének menni. Vonattal mennének és a Nyugatiba leszállnának. Onnan 3 perc átsétálni a plázába ezt mondta a lányom. Tavaly voltak egy ilyen filmes táborba ahova vonattal mentek és igy tudja már merre kell menni. Én nem tudom hol van mert soha nem laktam Budapesten. Kiskunfélegyházán lakunk. Elengednétek a gyereket?

#Budapest #vonat #tini #egyedül közlekedés
2019. jún. 9. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Igen el, én a playitre engedtem el 15 évesen. Nem bántam meg, ez egy jó alap annak, hogy önállósodjon.

Megvolt beszélve mikor hív, mindig a barátnőjével maradjon stb

Én amiért ennyire megbízható volt, adtam egy nagyobb összeget adtam neki költeni kártyán.

2019. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%

😂 Jutalomba nagyobb összeg, amiért ügyesen elment plázázni?


Kérdező, azt ugye tudod, hogy nem csak szülők szoktak válaszolni?

Két talpraesett csajt elengednék, két kis naiv szerénkét nem.

2019. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én néha szoktam közlekedni azzal a vonattal, ami Félegyházáról Pestre visz, és teljesen biztonságos. Nem is bonyolult, még csak átszállni sem kell. A WestEnd meg konkrétan ott van a Nyugati mellett, ha az aluljáróban vagy, az egyik kijárat a WestEnd, a másik pedig a pályaudvar. Nagy a nyüzsgés, van kitől segítséget kérni, ha ne adj' Isten úgy adódik, de a WestEnd is alapvetően egy biztonságos hely.

Ha a lányod talpraesett, én lazán elengedném, maximum megbeszélném vele, hogy mikor indulnak vissza, esetleg még azt, hogy küldjön egy SMS-t valamikor napközben, meg ha elindulnak. Meg jelezném neki, hogy ha gond van, szóljon bátran.

2019. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha megbízható a lányod, hogy valóban nem mennek máshova, akkor elengedheted. Nagy a forgalom, tele van emberrel. Még három perc sincs. Kimegy a pályaudvarról, elfordul jobbra, és 10 másodperc múlva bemegy a Westendbe. Egy terecskéről nyílik mindkettő.
2019. jún. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Inkább egy nagy büdös pofont adnák neki
2019. jún. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
84%
Utolsó, miért is?
2019. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem egyertelmuen nem.Annak ellenere hogy en 15 16 evesen a pesti utcakon csavarogtam lanykent a haverokkal.Mas vilag volt a varos sokkal biztonsagosabb volt a rakoczi ut kornyeket kiveve ma mar uton utfelen drogosok csovesek zsebtolvajok jarkalnak plane a nyugati kornyeke tobb eve maga a ferto tanya s westend se a regi.Ettol még nem lesz onallotlan csak ma mas vilag van pesten persze egy erett felnott is ugyanugy ki van teve a veszelynek de ha egy mod van ra a gyerekemet nem teszem ki ennek egy darabig.Hiszekenyek figyelmetlenek még nincs akkora felelossegerzetuk felelemerzetuk epp ezert nem.
2019. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!