Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennél a lányodnak szexuális...

Vennél a lányodnak szexuális segédeszközt, ha megkérne?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 07:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ez pont egy olyan dolog, ami az ő magánügye. Fogamzásgátlót, óvszert veszek neki, a többit oldja meg egyedül
2019. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
30%
A fogamzásgátlóval tényleg jobb szétbarmolni a hormonrendszerét... 🤦🏼‍♀️
2019. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
67%
Inkább egy abortusszal barmolja szét??
2019. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%

1. Vagyok



Az hogy azsebpénzét mire költi nem ellenőrzöm

2019. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
71%

12!


Inkább a fogamzásgátló, mint az abortusz. A hormonrendszer , ha "szétbarmolják", rendbehozhato. Bár mondjuk kb esélytelen, hogy gondja legyen, mert a mai modern fogamzásgátlók hormontartalma minimális. Egy nem kívánt terhességet megoldani sokkal nagyobb megterhelés testileg is

2019. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
49%
16 éves korától amúgy is nyáron diákmunkázni fog, előtte meg minek ilyesmi. Azt a pénzt sosem kérem el tőle, ő keresi, arra költi, amire akarja. Ha bejelenti, hogy dildót vett belőle, hát annyit mondanék, hogy óvatosan használja. De nem hinném, hogy elmondaná.
2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem gyanúsabb, hogy párja nincs még hozzá. Biztos maradi vagyok, de nem támogatnám - mert a szexben sok minden a megszokáson, tanuláson is múlik. Maradjon a kezénél, vagy kreatívkodjon valamit (utóbbi még fejleszt is, csak ne az ügyeleten kössön ki:)). De persze, mint írták, úgyis azt vesz a zsebpénzéből, amit akar. Ha meg az a gond, hogy anyuka nem ad vagy ellenőrzik, mire költi, akkor itt a nyár, dolgozzon meg érte - nemes cél :D
2019. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ha elég nagylány ahhoz, hogy szexuális segédeszközre akar költeni, akkor ahhoz is elég nagy, hogy elmenjen megdolgozni az áráért.Biztos nem adnék rá pénzt.Amúgy elég gáz, hogy már a kamaszoknak is szexuális segédeszközök kellenek a szexhez, mikor még jóformán csak ,,tanulni" kellene a szeretkezést, már baxnak úgy, hogy nem is tudják, hogy kéne élvezni a szexet csak kettesben mindenféle eszköz nélkül.
2019. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha megkérne bármit megvennék neki kulturált keretek között legyen az óvszer (inkább mint a fogamzásgátló a saját rossz tapasztalataim miatt), vagy bármi olyan segédeszköz ami alkalmas tinédzsereknek. Nyitottságra fogom nevelni a lányomat és arra, hogy mindent elmerjen nekem mondani. Nyilván bátorítani nem fogom semmi ilyesmire ha magától nem jut eszébe de értékelném, hogy hozzám fordult ezzel ahelyett hogy a kis kuporgatott pénzéből vesz egy kétes eredetűt aliexpressről.
2019. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
31%
Én soha nem kérnem meg anyám ilyenre, de ez most mellékes. Most ha a kérdező arra értette, hogy a lány zsebpénze(vagy diákmunkan keresett pénze), de a szülő ódzkodik a netes rendeléstől, és a lánynak sem szabad, akkor kiskorú nem mehet be a szexshopba... Szóval így is lehet érteni, a megvenni részt. Másrészt ott a 18+-os ismerős is erre, de most őszintén. Ha összeveszek azzal az ismerőssel, akkor kibeszélheti ezt. Az anyám meg csak nem mondja senkinek, hogy hé a lányom ilyen meg ilyen segédeszközt használ
2019. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!