Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennél a lányodnak szexuális...

Vennél a lányodnak szexuális segédeszközt, ha megkérne?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 07:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék neki, ugyanúgy, ahogyan a fiamat sem fizetném be prostituálthoz, ha kérné.
2019. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
34%

A prosti és a műbroki közé párhuzatom állítani nagyon erős tévedés.



Vennék neki. Szerintem nincs abban semmi rossz. Ha erre van igénye, inkább valami rendes eszköze legyen, mintsem a hajkefe, meg dezodoros flakon, fertőzést kaphat tőle.


Unom már nagyon ezt a hozzáállást, hogy egy szexuális beállítottságú nő = alávaló r*b*nc.

2019. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2019. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
nem vennék. rendeljen magának olyant,amilyent szeretne, nekem ehhez semmi közöm. Kap zsebpénzt, rakjon félre. engem nem zavar, ha használja, ha neki így jó, de ne velem akarja megvetetni.
2019. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Most ez full komoly kerdes? Az igen😁😁ne haragudj de szamomra eleve vallalhatatlan hogy a gyermekemmel egyatalan ilyenrol beszeljek s hogy egyatalan ez szoba kerul.Elgondolkodnek magamon hogy biztos jol neveltem fel a gyerekemet. Ne haragudj de ez annyira eleve privat es tabu tema hogy meg egy normalis felnott ember se hoz ilyet szoba ha csak nem a parjanak. De hogy en az anyamnak egyatalan errol beszeljek az nonszensz.
2019. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!