Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vennél a lányodnak szexuális...

Vennél a lányodnak szexuális segédeszközt, ha megkérne?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 07:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%

Nehéz elképzelni, hogy erre kifejezetten megkérjen, mert az egy dolog, hogy tabutémák nincsenek nálunk, de azt is tisztáztuk, hogy mi magánügy, és mi az, amit meg kell beszélni. Aki már ahhoz elég nagylány, hogy az egyedül vagy kettesben élvezhető szex minden titkát kimerítette és most már a segédeszközök vannak soron, elképzelhetetlen számomra, hogy ne legyen annyira nagylány, hogy egyedül meg tudja vásárolni az ilyesmit. Ekkorra már réges-régen tisztában kell lennie a biztonságos internetes vásárlás alapszabályaival is, ahol többnyire utánvéttel is lehet fizetni zsebpénzből, nem szükséges hozzá bankkártya vagy hitelkártya.


Meggyőződésem, hogy ő sem akar részleteket tudni arról, hogy mi mit és hogyan csinálunk az édesapjával, miközben nem tabutéma, hogy férfi-nő kapcsolat is van köztünk, nem csak a gyereknevelésre szerződő felek vagyunk egymás számára.


Ugyanígy, az egy dolog, hogy tudom, hogy már szexuális életet él a lányom és kivel, elkísérem nőgyógyászhoz, támogatom a legkorszerűbb és legalkalmasabb fogamzásgátló eszköz kiválasztásában, de olyan részleteket nem szeretnék tudni a nemi életéről, hogy pontosan mit és hová tesz magának ő vagy a barátja.


Ez nálam átlép egy határt.

2019. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
55%
Én személy szerint anyukámat soha nem kértem volna meg ilyesmire ha kellett volna..de remélem lesz olyan jó kapcsolatom a lányommal ha szüksége lenne rá (bár ne legyen) akkor szol és együtt ki választjuk hogy melyik legyen nyilván amit nyugodtan használhatna tiniként..
2019. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%

Önkielégítéshez kapcsolódó nagyon lightos dolgot igen (még örülnék is neki, hogy beavat az ilyen dolgaiba), de mondjuk műbrokit biztos nem vennék. Használja a kezét, annak elégnek kell lennie egy kamasz számára...

Olyan dolgot meg, amit egy fiúval kettesben használnának (pl. szerepjátékos dolgokhoz), olyat semmiképp. Ha annyira nagy nő, hogy ilyeneket csinál már, akkor gondoskodjon maga a "kellékekről", vagy kérje meg rá az úriembert.

2019. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
31%
Adnêk neki pénzt,azt ennyi örüljön amig működik nála a szex dolog
2019. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy mi baj volt a válaszommal?(20-as vagyok) Csak leírtam a véleményem
2019. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
29%
Egy nagy fa..sz kéne a seggébe nem segédeszköz.
2019. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2019. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
88%
Simán. Bármit, ami neki örömet és gyönyört okoz. Semmit, ami fájdalmat, sérülést okozhat.
2019. jún. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Más a felvilágosítás vagy a bizalom, vagy a kockázatmentes információ- és segítségkérés, de ahogy én se mesélnék el neki részleteket a nemi életemről, tőle sem szeretném, hogy a segédeszköze láttán hálásan pont rám gondoljon. Az meg másik kérdés, hogy - bármilyen területén az életnek - ki is kell-e mindent próbálni, ami eszünkbe jut vagy belebotlunk interneten vagy xy javasolja. És megéri-e pont olyasmit támogatni, amivel arra tanítja önmagát mintegy feltétlen reflexént, hogy a vágyai, sőt kötődése ember helyett egy tárgyra irányuljon. Erről is lehet beszélni tabuk nélkül.
2019. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 _torpennyo_ válasza:
74%

Kedves kérdező! Szerintem nagyon jó dolog ha a lányod így megbízik benned. Sajnos én ilyen dolgokat nem tudtam az anyukámmal megbeszélni mert nem olyan a viszonyunk. Szerintem érdemes lenne elmenni vele, hátha még saját tapasztalatoddal tudnál segíteni. Főleg ha kérdezett ilyenről biztosan érdekelné a véleményed/tapasztalatod. A mai világban szerintem ez nem kéne hogy tabu legyen anya és lánya között. Így én biztos segiteném és támogatnám értelmes kereteken belül (nyilván amit az "erkölcs" vagy minek lehet ilyenkor nevezni megenged). Támogasd a lányod amíg lehet nehogy hülyeség süljön ki belőle... Sok szerencsét. Mondjuk kíváncsi lennék hány éves a leányzó :)

(19/N)

2019. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!