Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák ti mit csinálnátok ha...

Anyák ti mit csinálnátok ha rájönnétek hogy 13 éves lányotok meztelen képeket küldözget egy fiúnak akivel nem is járnak eggyütt?

Figyelt kérdés
Multkor a fiam nézegette a számítógépen a képeke és maegtalálta a képeket. Nagyon sokat mutat (cicit meg a ... közelről). legalább olyan 10-12 képet mutatott. Ti mit tennétek?
2010. júl. 9. 20:06
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megmutatom a Férjemnek, majd ő eldönti mi lesz.
2010. júl. 9. 20:16
 12/49 anonim ***** válasza:
40%
A kommented után nem sok választ lehet írni. Nem vagyok a verés pártján, de ha valami túl megy minden határon, akkor azt a lányod megtette. Én biztos, hogy úgy elverném, hogy összecsinálná magát!!! Az első válaszolónak van igaza. Eltiltod a nettől? Majd valaki másnál netezik. Szép szóval akarod megbeszélni vele? Arról elkéstél! Mivel tudnád nyári szünetben megbüntetni? Szobafogság? Kimászik az ablakon. De akár azt is megvárhatod, hogy videót tesz fel magáról. Nem véleményezem a lányodat, nekem is kettő van, kicsit idősebbek, de az biztos, ha ilyet tenne bármelyik is, hetekig nem merne kimenni az utcára, még napszemüvegben sem.
2010. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne mutasd meg a férjednek, csak meséld el. Ne alázd meg a lányod azért..
2010. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
26%
a züllés biztos jele.jézusom!hát nevelni kellett volna
2010. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
87%
Te nem akarod megütni, de a férjednek meg akarod mutatni?! Jézusom!!!
2010. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Akkor ne mutassam meg? Csak meséljem el? Nem az, hogy nem akarom megbüntetni csak megverni nem akarom.
2010. júl. 9. 20:24
 17/49 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen értem a kérdezőt. De az megalázó ha a bátya meg az apja meztelenül látta.

Amugy az is ha egy idegem fiú....

2010. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
74%
nem kell agyonverni,csak egy két nevelő szándékú pofon csodákra képes, én biztos h ezt tenném.nem kérdés. másból úgysem fog érteni. a férjednek pedig ne mutasd meg csak meséld el.
2010. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
84%
Az szóba sem jöhet, hogyha egy 14 éves kislánynak egyáltalán eszébe jut ilyen képeket küldözgetni a neten, akkor ne csak a gyereket kárhoztassuk, hanem gondoljuk át a saját felelősségünket??? Rossz minden megoldás, amelyik a tiltást, verést, megalázást preferálja! Ezek csak tüneti (rossz) kezelések. A szülők okosabban járnak el, ha végiggondolják a család szerepét is!
2010. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
30%
mire végiggondolnák ahogyan szeretnéd a leányzóból hipp-hopp rib@nc lett
2010. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!