Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák ti mit csinálnátok ha...

Anyák ti mit csinálnátok ha rájönnétek hogy 13 éves lányotok meztelen képeket küldözget egy fiúnak akivel nem is járnak eggyütt?

Figyelt kérdés
Multkor a fiam nézegette a számítógépen a képeke és maegtalálta a képeket. Nagyon sokat mutat (cicit meg a ... közelről). legalább olyan 10-12 képet mutatott. Ti mit tennétek?
2010. júl. 9. 20:06
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
59%
20:31 Akkor talán előbb kellett volna végiggondolni...
2010. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
78%
ez tény. de sajnos már késő
2010. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
13 éves gyereknél sohasem késő...
2010. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
37%
linkeld be nekünk xD
2010. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
91%

elözö vagy viccet félretéve


www.pedomaci.hu

www.excsajok.hu

napiszar.com


stb. oldalra kirakja a fiu ha összevesznek ezen gondolkodjon ell


14f

2010. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez nagyon izléstelen poén volt. Majd meglátom hogy te mit tennél ha a saját lányodat látnád meztelenül pózolni...
2010. júl. 9. 20:48
 27/49 anonim ***** válasza:
91%
az excsajok .hu-tol gondolkodoba esne biztosan.amugy ezek a mai lányok???!!!háát nagyon korán kezdik.én sem vok egy szendeszüz szép nőnek tartanak kezdhettem volna korábban is de 17evesen volt először barátom és most 25évesen se küldözgetnék még apasimnak sem meztelen képeket.
2010. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
94%

Anyuka létedre ennyi önállóságod nincs? "majd megmutatom férjemnek ő eldönti"

Ezen a ponton el kéne gondolkodni mert lehet hogy alapvető gondok vannak a nevelési módszereidben...

2010. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem akit rendesen neveltek,az nem küldözget magáról képeket,és nem fényképezgeti magát.Érdekes,a lányom is túlélte hogy nem küldözgetett képeket.Ja bocsi.De igen, a barátjának és akkor már több mint egy éve együtt voltak,és akkor is azért mert mutatott valamit...és azóta is együtt vannak,és nem azon izgul hogy hova teszi fel őket.

Talán el kéne gondolkodni,hogy 'hogy is neveltem én ezt a lányt?' És az apja mit csinál,mondd már meg? Talán neked lehetne annyi eszed,hogy leülsz és megbeszéled vele..ha már eddig nem volt...

bocsi,de nagyon felhúztam magam.

36/N ...

2010. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
58%

Itt vagyok,ne haragudj.

Ne szidd le nagyon,mert ezután végképp nem fog mondani semmit.Beszélgess el vele,hogy mi volt ez.

Még 1x Bocsi.

36/N

2010. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!