Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 11éves fiú gyerekek mivel...

11éves fiú gyerekek mivel töltik a szünidő napjait?

Figyelt kérdés

Én gyerekem csak a számitogépen játszik sajnos.

Be volt ídöre szabályozva,de mátol betiltottuk a szjátékot,mert csak az érdekelné.

Ígaz ha kérem mindenben segít nekem.


2010. júl. 12. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy "kishaverom" 11 éves, fiú. Járkál velünk a városban, tök jól elvan velünk, és nincs terhünkre..

14/L

2010. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szia

és nem dumáltok neki rossz,dolgokat?

Ugy érzem csak a hülyeség megy és az elvan durvulva.

Én is küldöm utcára ,több kevesebb sikerrrel.

Most kiborult hogy nincs többé gép,tv.Csak játszik a szgépen,mást még nem csinál rajta,mert nics érdeklödése emmiröl.Sajnos.

Mi is érdekelhetné,van ötleted?

Csi.

2010. júl. 12. 22:18
 3/15 anonim ***** válasza:

Enyém 10 éves, ma jött haza kéthetes tengerparti nyaralásból Horvátországból, ahol anyósomékkal volt

Holnap elmegy az apjával dolgozni, hazafelé megállnak fürdeni a Balatonban.

Én itthon vagyok gyed-en, a 16 hós kcsivel, tervezünk menni ide-oda.

Van egy osztálytársa(szerelme), hozzá is megy vagy megyünk át.

Szoktunk menni játszótérre

Remélem augusztusban mi is le tudunk meni 2 hétre nyaralni


Ha itthon van, tv-zik, számítógépezik, jásztik, y gyurmázik, olvas

2010. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

előző

az lemaradt, hogy fiú

2010. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nekem is olvas,angolra jár egy héten 1X,bevetödnek a barátok,mi is strandolunk,kirándulunk,játszoterzünk ott probálo a csajokra biztatni,sokat segitha kérem a háztartásban(nekem is van egy kicsi tesó,)

volt már mamázni is.Most a negy höségben több napja a házba vagyunk ,délután megyünk ki.De ö nem szeretne csa bent ülni.

De még is rengeteg szabad ideje van és csak a szgépen a játék köti le.Ami pont egy értelmetlenek tünö játék számomra.

Valahol sajnálom hogy nics igazi jóprogramja.

Nem szeretett volna táborozni se.Magyarázkodik nekünk hogy ez a jó neki.

2010. júl. 12. 22:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy kiakadt, egyedül én is hülyére unnám magam. Próbálj neki valami jó könyvet adni vagy érdekesebb játékot, pl. lego technic, ami már azért a legonál boynolultabb, de fiús játék is. Vagy hasonló. Esetleg küldd táborba.
2010. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pont én is küldöm apjával dolgozni,de nem megy .Semmit nem szeretne.
2010. júl. 12. 22:47
 8/15 anonim ***** válasza:

22í.25-ös

én nem bánom, hogy pl még nem csvarog

Lehet ha lakótelepen laknánk, jobb lenne, mert csak lemen a többiekhez, de azért örülök, hogy kertes házban lakunk.

Idén sajna nincs medence, tavaly tönkrement, idén meg nem vettünk még, fránya anyagiak miatt, amik remélem nemsokára megoldódnak

Szó volt róla hogy elmegy uszitáborba egy hétre ide a kerületi uszodába, mejd megkérdezem mi legyen

Néztem más táborokat, de azok horrorárban vannak

[link]

Lett volna egy balatoni ottalvós tábor(munkahelyem szervezi), csak a kisfiam pont akkor volt nyaralni, amikor lett volna.



Mondjuk örülök, hogy még nem 16-17 éves, és nem valamelyik fesztiválon van szétcsapva:-)))

2010. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nekünk pár évig volt medencénk ,de egyre uncsib lett ,v. már mindenkinek lett otthon így most direkt nem állitotunk.

Az is akor jó ha van jó barát és lehet hülyülni a vízben vele.

Elsö években jöttek is a gyerekek de szerintem már pont 11-12 éveskor az ami már unalmas.

Tavaszkor ,kijártak biciglizni,bunkit épiteni ,de mi szülök nem engedtük folytatni,mert törtek -zuztak a nagy bunkizásban.

Tulveszélyes volt a szemét dombon.

2010. júl. 12. 23:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Én viszont 12 éves vagyok, de én is egész nap gépezek. Én mondjuk este 9 óra fele kikapcsolom, de van egy barátom aki hajnali 2-ig gépezik. Ha nem gépezek akkor haveroknál vagyok.
2010. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!