Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az anyukáról, aki bura alatt tartja a gyerekeit?

Figyelt kérdés

Pl. nagyon ritkán vannak kint, nyáron is bent a lakásban, igaz betegesek, a kislány főleg.

De akkor is, szerintem kell a levegő minden nap egy gyereknek. Játszóra havonta vagy kéthavonta ha leviszi (3 és 5 évesek)!

Fészen is mindig a lakásban készült képek vannak.


2019. aug. 20. 12:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Megvan a véleményem, de nem az én dolgom. Megtanultam elengedni, ha valami nem tetszik, főleg akkor, ha ezen nem tudok változtatni. Egy barátnőm is csak a kertbe viszi többnyire a gyereket, de nem az én dolgom. Mi sem járunk ki minden nap a játszóra, de kutyát sétáltatni többnyire elmegyunk, pedig kint van a kertben, nem lenne rá föltétlenül szükség. De ha máshova nem, boltig minimum kimegyunk. Aztán jönnek a hidegek, jön a tesó, már kevesebb lehetőség lesz rá. 🤷‍♀️ De persze csak egy darabig.
2019. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%

Pont nem foglalkozom azzal más hogyan neveli a gyerekeit.


Másrészt meg nem tudhatod hogy nincs-e oka hogy nem viszi le őket. Nekem 3 hónaposom van. Hőségben csak reggel vagy estefelé vihetem le. Néha sikerül, néha nem, mert mostanában reggelente addig üvölt torkaszakadtából, amíg nem sikerül neki a reggeli kaki, aztán annyira kifárad a sírásban hogy bealszik, akkor meg már nem piszkálnám. Este szintén előfordul a túlfáradás, nyűgös, fáradt, egész nap melege van így főleg hisztis már, mi a túrónak rángassam még ki sétálgatni?

2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
69%
Sogornőmék így nevelték a gyereket,számukra felér egy tragédiával ha elképzelik hogy a gyerekük egy falusi rendezvényen,a többi kis kölyökkel hentereg a fűben. Nem kapott időben darabos ételt,ezért a mai napig képtelen normálisan rágni. Ő is folyton beteges,mert nem tudott az immunrendszere megerősödni,mindentől és mindenkitől tiltva volt és van a mai napig is. A röhej az hogy nem veszik észre hogy ezt ők okozták. A véleményem az hogy ők tudják mit csinálnak a kölykükkel,de ne nézzenek rám gyilkos tekintettel ha az én gyerekem elköhinti magát a fiuk társaságában. A maguk módján mindent megadnak a gyereknek,de a fent leírt fűben hentergős szabadságot nem pedig szerintem ez a fontos a gyereknek,nem a hétvégi wellness.
2019. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Náluk is intenzívre került már tavaly a gyerek egy ,,sima" vírus miatt, mert egyszerűen mindent agyonfertőtlenítenek és zéró immunrendszerük van a gyerekeknek, egyszer aztán csak sikerül vmit benyalni és akkor teljesen kiüti őket.
2019. aug. 20. 13:18
 5/33 anonim ***** válasza:
45%
Az, hogy nyilván oka van rá és a világon senkinek semmi köze hozzá, hogy mit hogy csinál. Nekem pl a férjem agorafobias, van hogy nem tud kimenni a lakásból honapokig.
2019. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
#5 Náluk biztos, hogy nem agorafóbiás senki. ;)
2019. aug. 20. 13:22
 7/33 anonim ***** válasza:
58%
Vagy nem kötik az orrodra. Millió oka lehet, én egy példát hoztam fel. Továbbra sincs közöd hozzá, hogy miért így csinálja.
2019. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Nem érdekel más mit csinál, de 1 napot se bírnék ki két lakásba zárt kisgyerekkel, nekem 1 van, de szétrúgja a házat ha nem mehet minden délután játszótérre.
2019. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván nincs közünk hozzá hogy ki és hogy neveli a gyerekét,de mikor a közvetlen közelböl látod hogy milyen károkat okoz egy gyerekben ez a fajta szülöi felfogás,hát bizony egy jobb érzésü emberben csak megmozdul valami.
2019. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
40%

9!


Pontosan milyen károkat okoz? Na és milyen felfogás? Fogalmad nincs, miért nem viszi ki a gyerekeket.

2019. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!