Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az anyukáról, aki bura alatt tartja a gyerekeit?

Figyelt kérdés

Pl. nagyon ritkán vannak kint, nyáron is bent a lakásban, igaz betegesek, a kislány főleg.

De akkor is, szerintem kell a levegő minden nap egy gyereknek. Játszóra havonta vagy kéthavonta ha leviszi (3 és 5 évesek)!

Fészen is mindig a lakásban készült képek vannak.


2019. aug. 20. 12:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
57%
Utolsonál a pont.
2019. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Egyesek de szeretik kiforgatni a más szavait, szerintem ez az egyetlen örömforrásuk! :D

Nem fogok magyarázkodni, aki akarta, elolvasta, értelmezte, felfogta a mondandóm lényegét, aki meg nem, az belém állt, hogy de én biztos hülye vagyok és biztos anyuci tudja mi a legjobb a gyerekeinek. Általában így van, ezek kivételek.

Sógornő vagyok a történetben. Az apa itt egy meghunyászkodó, bólogató kutya, az asszony hordja a nadrágot. Vásárolni hétvégén vásárol egyikük, a gyerekeket nagyon ritkán viszik be üzletbe, nehogy elkapjanak valamit.

2019. aug. 22. 07:27
 33/33 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, ha tehettem a gyerekem nélkül vásároltam, megkíméltem magam az ordítástól, pelenkacserétől a mosdóban.. 3 éves kora után már normálisan lehetett vele vásárolni legtöbbször, de inkább 4 évest mondanék, aki már csak 100ból egyszer vágja földhöz magát.


Ha lenne lehetőségem ilyenkor 1 órára másra bízni a gyereket, megtenném.


Tömegközlekedésen hetente van egy, aki nem fogja meg a kapaszkodót, vagy csak zsepivel, mert undorítónak tartja.. igaza is van, csak én igyekszem nem belegondolni.

2019. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!