Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az anyukáról, aki bura alatt tartja a gyerekeit?

Figyelt kérdés

Pl. nagyon ritkán vannak kint, nyáron is bent a lakásban, igaz betegesek, a kislány főleg.

De akkor is, szerintem kell a levegő minden nap egy gyereknek. Játszóra havonta vagy kéthavonta ha leviszi (3 és 5 évesek)!

Fészen is mindig a lakásban készült képek vannak.


2019. aug. 20. 12:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Amugy hogy járnak óvodába a gyerekek? Teleportalnak?
2019. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem voltak oviban egész nyáron.
2019. aug. 20. 13:57
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Magyarán nyáron a 40 fokban anyukának volt elég esze és energiája a gyereket inkább otthon a hűvösen lefoglalt mint a tűző napra vinni. Szerintem kövezzuk halálra, azt érdemli.
2019. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
De nemcsak nyáron van ez. Egész évben!
2019. aug. 20. 14:10
 15/33 anonim ***** válasza:
63%

Nyilván meg van a véleményem, de az ő dulguk, az ő gyerekeik.

Unokatesóm ilyen amúgy. 5évesen eljött hozzánk nyaralni a kisfia, kimentünk a játszóra és szó szerint nem tudta, hogy mi az a homok. Nem mert bele lépni. Utána persze ráérzett az ízére ő is, èlvezte nagyon.

Van egy huga is, most 7 és 3 évesek. Nagyon sokat betegek. Nem járnak ki a játszóra, mert ott minden koszos. Volt nálunk egy családi összejövetel, 3szor zuhanyoztatta le a gyerekeket, mert kint voltunk és homokoztak, meg csúszdáztak. Nem járnak soha strandra mert ott süt a nap, meg kosz van. Otthon mindent fertőtlenít. Iszonyatosan félti őket, babaként kezeli őket nagyon. Sokáig nem ettek darabos ételt, mert attól biztos csak megfulladnak. Ha eljönnek egy fél napra hozzánk, akkor hozzák az egész házat kb magukkal, felesleges cuccokat (etetőszék, porszívó orrszíváshoz🤦🏼‍♀️, és még sorolhatnám, utazótáskával jönnek).

Sajnálom a gyerekeket, mert így nagyon sok klassz nekik való programból maradnak ki. Nem élvezhetik felhőtlenül a gyerekkort, mert az anyjuk beléjük neveli, hogy minden koszos és fertőző.

2019. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
38%
A 3 és az 5 éves egész évben óvodában van heti 5 napon keresztül. Oda elmegy valahogy, kint van. Az oviban kb egésznek kint van. Ovi után haza megy, kint van. Magyarán anyuka ovi után és hétvégén nem viszi a gyereket a játszótérre. Na És?
2019. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
A kicsi most kezdi az ovit, eddig nem vitte se bölcsibe, semmi ilyen kerekítő jellegű programra, nehogy elkapjon valamit. A nagyot is csak azért viszi oviba, mert muszáj, de ha már egyet köhint, már nem viszi. Télen kb. nem is volt ovis, mert megbeszélték a doktornővel, hogy kiírja, nehogy lebetegedjen.
2019. aug. 20. 15:05
 18/33 anonim ***** válasza:
55%
Oke. Mit vársz? Lehet szidni anyukát. Hajrá. Mondjuk én anno nagyon értékeltem volna, ha az egyet kohinto gyereket nem vitték olna oviba, mert akkor az enyém nem lett volna beteg. . Kerwkitore meg hasonló marhaságokat meg életemben nem vittem a gyerekemet, egyedül is képes voltam szórakoztatni. De igazad van, a szemét anya. Szerintem jelentsd fel a gyamhivatalnal. Biztos lecsukjak, de még az is lehet, hiyg miatta vissza hozzák a halálbüntetést.
2019. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
42%

Én ilyesmi vagyok, bár ez kicsit sok, de mostanában heti egyszer megyünk ki úgy, hogy az udvaron kb napi 30 percet van.


Egyrészt gyűlölöm a meleget, izzadok, szédelgek, minden bajom van, mellé rendkívül ingerült is leszek, legszívesebben letépném a leglazább ruhát is magamról. Nem tudom miért van, gyerekkorom óta ez van, mellé jön az allergia, az erős fény pedig hunyorgásra kényszerít, a bőröm ragad az izzadságtól a bogaraktól meg félek, ráadásul 5 perc alatt rákvörösre égek(vörös vagyok tejfehér bőrrel, szeplőkkel)


Nekem a meleg hónapok a legrosszabbak, ősszel, télen, tavasszal sokat vagyunk kint, minden szünetben meg hétvégén, már, ha nem beteg.


A gyerekemnek sosem volt komoly baja, nátha betalálja havonta az oviban, ennyi.


Bent is van levegő, a napfényt begyűjti a kertbenlevés közben.


Szeretek nyugodtan beszélni vele, én erre kint nem vagyok képes. Most viszem a tűzijátékra, mert este lesz, kicsit hűvösebb, de már előre stresszelek a meleg, meg a szúnyogok miatt, biztos ingerültebb leszek.


A lakásban nagyrészt bugyiban vagyunk csak, néha nagy bő pólóban, isteni. Szerintem azok nincsenek rendben, akik a 35 fokban strandra viszik a babákat, és mosolyogva mondogatják, hogy leégett a strandon, sapka nincs a gyerekeken persze, napszúrás az egy mumus.


Mindenki más, én melegben bent vagyok, télen kint, mikor mások panaszkodnak, hogy hideg van.

2019. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

,,De igazad van, a szemét anya. Szerintem jelentsd fel a gyamhivatalnal. Biztos lecsukjak, de még az is lehet, hiyg miatta vissza hozzák a halálbüntetést."

Aha, nyilván. :) De itt mindig a kérdező a hülye!

Bedobok egy csavart, ha olyan kérdést írnék ki, hogy én vagyok az anyuka, aki a meleg miatt (nyáron), hideg miatt (télen), illetve a bacik miatti félelmem végett nem viszem ki kb. soha a gyereket, meg még életükben nem játszhattak homokozóban, mert az oviban is ki vannak tiltva onnan, játszótéren pláne nincsenek oda engedve, akkor én lennék az idióta sz.ranya.

2019. aug. 20. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!