Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért engedik el táborozni...

Miért engedik el táborozni költőpénz nélkül a gyermekeket a szüleik?

Figyelt kérdés
Szerepelt a tábor kiírásában, hogy egy gombóc fagyira vagy zacskó ropira legyen náluk pénz, ha szeretnének enni. Háromszori étkezés adott volt, emellé kaptak gyümölcsöt, nasit, dobozos gyümölcslét, fagyit, jégkrémet. Mivel minden nap valami olyan helyre mentünk, ahol volt büfé/bolt, ezért a kialakult kisebb társaságok néha vettek ezt-azt. Ilyenkor fordult elő, hogy 1-1 kisgyerek szédelgett oda, hogy minden barátja tud fagyit venni, de ő pont nem... Rendben, adok kölcsön, holnapra már kérsz anyától pénzt? Igen. Persze anyuka nem ad neki. Ugyanez az anyuka fel lenne háborodva, hogy az ő gyereke miért nem eszik fagyit, ha a közeli barátai igen. Miért ennyire felelőtlenek ezek a szülők? Szívesen megtettem volna, hogy nem adok senkinek pénzt, szívjon csak amíg a többiek költik, de nyilván a gyereket nem akarom bántani, inkább az anyja és apja érdemelné ezt... Szívesen elküldeném őket kávézni a munkatársaival, pénz nélkül persze, oldja meg... Olyan családokról van szó, ahol van pénz dögivel, nem olcsó táborról van szó. Miért nem adnak mégsem pénzt a gyereknek?? Azt akarják hogy rossz legyen neki?

2019. aug. 22. 15:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Persze. Azt akarják, hogy rossz legyen neki, azért fizetik be ilyen drága táborba. Milyen táborszervezés az, ami ilyen állítólagosan sokba kerül, de egy fagyit nem tudnak finanszírozni a közösből??? Szánalmas szervezés. Alap lenne, hogy a szervezők intézik és a számlát megkapja a végén a szülő. Vagy szerinted nincs más dolga egy szülőnek, mint a százasokon gondolkodni otthon, munka, gyerek és más mellett? Mi vagy te? Diákmelós akinek hörcsöge sincs, hogy így ráérsz szapulni azt, aki fizeti a nyári béred?
2019. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Azt írod a gyerekek kapnak üdítőt,nasit, fagyit. Ha ezek adottak, akkor miért kellene plusz édesség?
2019. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván azért nem adnak, mert nincs nekik.
2019. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem az eddigi válaszolókat, nem tehetőség családként is 15 éve, mikor kirándulásokra és táborokba jártam, nálam is volt mindig párszáz ft. Szép szülők lehettek ti is.


Kérdező, benyújtanám az elsőnél a számlát a szülőknek. Ha nem akarnak fizetni, vagy pénzt adni a gyereknek, akkor a továbbiakban nem vásárolnék nekik, a gyerekeknek is el lehet mondani, hogy sajnos a szüleid nem hagytak pénzt rá, és neked sincs miből vásárolnod.

2019. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

Emberek, OLVASSUK VÉGIG


"Olyan családokról van szó, ahol van pénz dögivel, nem olcsó táborról van szó. Miért nem adnak mégsem pénzt a gyereknek?? Azt akarják hogy rossz legyen neki?"

2019. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is, a szervezés a rossz! Vagy kap mindenki a befizetett pénzből fagyit, vagy akkor senki nem eszik!
2019. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg drága tábor ami nasit és gyümölcsöt is ígér, oldja meg a fagyit is. Hát én meg ilyen szülő vagyok. Szolgáltatásért fizetek, leírásban benne van, nem adok rá többet. Lehet hőbölögni gyakorin.
2019. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

"Háromszori étkezés adott volt, emellé kaptak gyümölcsöt, nasit, dobozos gyümölcslét, fagyit, jégkrémet."


Már bocs, de ilyen full ellátás mellé minek is kellene még plusz zsebpénz??

Azért hogy menjen a birkák után a gyerek és költsön ő is birkaként, amikor semmi szüksége rá?

Családi All inclusive nyaralás esetén se járkálunk a hotel melletti kisboltba, csak azért hogy olyasmire költsünk, ami bent is megkapható "ingyen" (= ja nem, hisz kifizették, ahogy a teljes ellátásos tábort is).

2019. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi idősek a gyerekek?
2019. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Normálisabb hekyeken a nasi bele van kalkulálva a költségvetésbe és a gyerekeknek nem is szabad pénzt vinniük, mert vakaki 1000-et kap vakaki 5000-et, baromságr elkölti, vagy éppen valaki nyolc gombóc fafyit eszik míg másnak csak egy jut, ha eltűnik vakaki pénze ki lesz a felelős? Stb...
2019. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!