Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki 3 éve van már otthon,...

Aki 3 éve van már otthon, hogy bírja az otthon létet?

Figyelt kérdés
Októberben lesz 3 éves a kisfiam akkor megy oviba. Bölcsibe nem járt mert úgy voltam vele jobb neki itthon velem. Mostanában már nagyon nehezen viselem az itthon létet. Hiányzik a felnőtt társaság, már nem tudom egész nap mit csináljunk, látom rajta, hogy unatkozik. Kezdek már nagyon magam alatt lenni.

2019. szept. 5. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyannyira jól, hogy duplázok. 3,5 év lett a korkülönbség a gyerekek között.

(Hozzáteszem: otthonról dolgoztam, de nulla személyes interakcióva)

2019. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyok itthon, a kicsi most kezdte az ovit, mivel az első terhesség miatt megszűnt a munkaviszonyom most majd új helyet kell keresnem..

Én teljesen jól elvagyok itthon, egyedül a saját bevétel hiányzik, semmi más!

2019. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
6 éve vagyok itthon, 4-et szültem ennyi idő alatt. Hát nem unatkozom. 😄 Nekem van egy minimális bevételem a hobbimból, így a “saját” pénz sem hiányzik, a felnőtt társaság sem, barátnőkkel találkozunk, a legkedvesebb pedig úgyis a férjem számomra. 😊
2019. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én már egy fél év alatt majdnem bediliztem. Nem való ez mindenkinek.
2019. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 éve vagyok itthon, és most jön a következő 3 év ráadás. :) Én nem is szeretnék visszamenni, nagyon szeretek itthon lenni.
2019. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Na ez meg már szánalmas.
2019. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha megtehetem, miért lenne az? :)
2019. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
10 hónapja vagyok itthon, határozottan kezdek bedilizni. Néha már alapvető szavak nem jutnak eszembe. Imádom a fiam, de nagyon hiányzik a munkám, a sikereim, minden ami én magam vagyok, egyedül.
2019. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 4 éve vagyok itthon, a kisebb gyerek 2 éves,most megy bölcsibe, én meg dolgozni. Elég volt az itthonlétböl:)
2019. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
7es: azért, mert akkor neked ezek szerint se képességed, se igényed nincs rá, hogy az agyadat használd bármi produktívra. (Én ezért dolgozom, nem a pénzért.) Meg amúgy csak egyszer történik valami a gazdatesttel (hülye férjed, aki eltart),aztán pisloghatsz a szakajtónyi gyerekkel, egy munkahelyre se fogsz kelleni.
2019. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!