Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki szerint wc-zni meg hajat...

Aki szerint wc-zni meg hajat mosni se lehet gyerek mellett az komolyan így él?

Figyelt kérdés

Folyton osztják a neten ezeket a posztokat,hogy gyerek óta nincs meleg kávé, hajmosás, nyugod wc ilyenek..

De én ezt nem értem

Nekem 2 gyerekem van, 7 és 5 évesek de sose volt ilyen gondom. Este ha alszanak megyek fürdeni és ha kell hajat mosok. De van hogy napközben aludtak mikor kisebbek voltak és akkor mostam szárítottam vasaltam.

Az italom is megcsináltam, odaültem melléjük játszani és közben megittam.

Wc ajtót bezártam, pár alkalom után már nem is akartak utánam jönni, amíg meg extra kicsik voltak járókában voltak.

Én nem értem ezek miért olyan bonyolultak másoknak?


2019. szept. 10. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem egyformák a gyerekek. Neked ilyen jutott, másnak meg matrica gyerekei vannak.
2019. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Azért ezek túlzások és görbe tükörkent saját magukat figurázzak ki.


Nekem 3 gyerekem van 2 éves és fel éves ikrek, van amikor 1,5 óra alatt fogy el a kávém, de én gyerek nélkül is annyi ideig ittam. A nagy egyre jobban erdeklodik a wc iránt, bejöhet, hogy lássa mit csinálunk ott, nem muszajbol viszem magammal. Ezeket ki is lehet figurazni

2019. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Ne foszd meg az anyukákat a mártírkodástól, jó?😀
2019. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem

1.eltúlozzák nagyon ezeket a dolgokat, hisztiznek

2.rosszul vagy sehogy sem nevelik a kölköket

3. vagy épp a párjuk lusta disznóként eldöglik a sör-tv kombóban, és arra sem képes, hogy fél órát játsszon a gyerekkel, amíg anya fürdik. Mert én sem hiszem el, hogy egy anyának nem lehet énideje 0-24-ig.

Nekem is van gyerekem, mielőtt valaki dobálózna azzal, hogy könnyen beszélek.

2019. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül nevelem a babámat, de nekem is van időm ilyesmire.
2019. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is erősen el van túlozva.

Az való igaz, hogy filmeket nézni, és a férjemmel kettesben kimozdulni már nem tudok évek óta, de azért a reggeli kávézás és az egyebek megoldhatók. Ennyi énidő kell is, ahogy nőnek, rá kell őket vezetni, hogy ahogy ők is igénylik néha a pár perc egyedüllétet, úgy az anyának, apának is jár. Nyilván csecsemő korukban nehéz elmozdulni mellőlük, de ez nem tart az idők végezetéig!


És mielőtt kapnám az ívet, nekem is három gyerekem van, egy kisiskolás mellett 2,5 éves iker gyerekek is.

2019. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon ügyes vagy, jár a nemzeti színű vállveregetés. És akkor most boldog vagy?
2019. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Mert szeretik magukat sajnáltatni.

Más topikban is leírtam már, van egy barátnőm aki beteg gyereket nevel a férjével, aki több figyelmet igényel mint egy átlag gyerek, meg több stressz idegesség is volt körülötte, de az ismerősöm mégsem osztogat fn-on ilyen "anyavagyoknincsidőmfürdenise" ökörségeket.

Más helyen meg azt is leírtam, amit jól zokon is vettek, hogy wc-re nincs időd elmenni, de gyakorin lógni van? :)

Hát ez ilyen.

2019. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

1. Mert ez csak elnagyolt dolog. A nagyom az első 3 honapjában durván ölbebaba volt,mégis tudtam hajat mosni.

2. A kávémat tényleg hidegen iszom, tudos miért? Mert elfelejtem, hogy elkészitettem,szól a gyerek,odamegyek, vagy bedobok egy mosást és kb 2 óra mulva jut eszembe újra, hogy van egy kávém. Ez az én feledékenységem, gyerek előtt is mindig elhagytam a lakásban valahol a kávémat 🤣

3. Rendes párom van, ha hajat akarok mosni, képes figyelni a gyerekekre.

4. Igen,én nem zártam ki a gyereket soha,ha elmentem wcre. Hagytam, hadd jöjjön, ismerkedett, elmondtammit csinálok, nem zártam ki semmiből, bár én olyan elvetemült vagyok, hogy a főzéshez is odaengedtem 1éves kor után kevergetni tésztát gyúrni.

Mindemellett a kicsit nem lehet másra bízni, mert ő a naggyal ellentétben matrica, szeparációs szorongásos, szóval ez van.

2019. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak a 2. gyerekem lenne én is csodálkoznék, őt kb észre sem lehetett venni, viszont az elsővel megszenvedtünk! Ő egyáltalán nem volt el egyedül, egyfolytában ordított, az alvás pedig az esetek legnagyobb részében kézben, vagy a a hordozóban volt kb 2 óra alatt elringatva - ha előtte akár egy pillanatra megálltam már sírt, de az sem volt garancia hogy ezután nem ébred fel. Egy időben egyre később tudtam lefeküdni, mert amint le akartam lépni felébredt. volt hogy már reggel 7ig is eljutottunk..

Úgyhogy ha ő aludt is én nem. Nappal sem. Vele alig volt tejem, de először mindig a szoptatással próbálkoztam, ha így nem sikerült jóllaknia (általában) akkor addig ordított amíg meg nem kapta a tápszert..

De ez most is így van, amikor ébren van egyfolytában pörög, beszél, énekel, le sem lehet lőni

2019. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!