Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyerek mellett lehet...

3-4 éves gyerek mellett lehet már a törékeny / üveg karácsonyfadíszt rakni?

Figyelt kérdés
Vagy maradjunk még a műanyagnál.9
2018. nov. 23. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Én nem raknèk törékenyt. 3 évesem van, igaz van kisebb gyerek is így nàlunk főleg nem opció. De törékeny dolgokat a nagyobb előtt sem hagyok mèg.
2018. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Az enyém mellett nem voltak biztonsàgban 5 évesen sem
2018. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 éves lányom van, simán fel merném rakni, mondjuk nekünk nem törékenyek eleve. De a gyerektől nem kéne félteni, ha elmondom neki, hogy törékeny, nem piszkálja.
2018. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Minden évben felrakjuk a törékeny díszeket is. Soha nem volt gond.
2018. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi kezdetektől fogva felrakjuk a törékeny díszeket, a fiam soha nem nyúlt hozzá, soha nem tört el egy díszünk sem.
2018. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ, hogy hogy van nevelve. Azért a biztonság kedvéért a törékenyebbeket felülre tedd, nehogy lekapja. Az egész fát csak nem fogja ledönteni. :)
2018. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig is felraktuk a törékenyet. A gázcsapot se nyitogatja, az ajtón se megy ki egyedül.
2018. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Mindig is felraktuk. Kivagyok ettől a zárjuk el/tegyük fel moditól. Én is megtanultam, hogy amihez nem szabad, azt nem piszkáljuk, a fiam is megtanulta.


Tudja, hogy nem lesz szép a fa, ha lerángatja, leveri a díszeket.

2018. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó gyerek, ha mondom nem szabad hozzányúlni nem nyúl, itt inkább arra gondolok pl. , hogy leesik a dísz , mert akár véletlenül is leeshet, összetörik és belelép a kis szilánkokba. Olyan vékonyak ezek a díszek manapság, azért hezitáltam.
2018. nov. 23. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Akkor szerintem használhattok törékeny díszeket is, csak úgy tegyétek fel, hogy akkor se tudjanak leesni, amikor már kezd száradni a fa. Egyébként üveg díszeknél ez eleve szempont, nem? És télvíz idején ne legyen a gyerek mezítláb, ha mégis, ne menjen a karácsonyfa alá (aláférne egyáltalán? a dísz, ha leesik, ott köt ki), és lehetőleg ne legyen egyedül a karácsonyfás szobában.
2018. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!