Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ket vagy harom 5 ev alatti...

Ket vagy harom 5 ev alatti gyerek mellett mennyire erzed magad jo anyanak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire nem vagyok az, életben tartom őket és ennyi
2018. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

A munka elveszi tőlük a minőségi időt, amiota ovisok, mintha butulnának.

Példa 3 évesen normálisan fogták a ceruzát, oviban meg rávették őket hogy még csak a zsirkrétával kell körözni, azota marokra fognak ceruzát es nem teszik le a lapra a kezüket es pedig eltelt pár év az oviban. Ha rajtuk mulna sulira rajzolni sem tudnának.

Verset annyit tudnak csak amit én tanitottam, anyáknapjára egy egy sort kaptak


Lehet lepontozni

2018. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én őszintén annak érzem magam. Ők is annak tartanak és a férjem is, a gyerekek szépen fejlődnek, okosak, boldogok. Sok élményt biztosítunk nekik, de meg is vannak nevelve, nem kényeztetem el őket. 😊
2018. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, johetnek meg!

#2-es, nem ertem a valaszod, biztos, hogy jo kerdeshez irtad?

2018. nov. 22. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a két kis ovisomnak nagyon jó anyukája vagyok. A kívülállók véleménye ezt tükrözi, de mivel nem igazán vagyok külső kontrollos, sokkal fontosabb számomra, hogy én hogyan érzem: nagyon szeretek anya lenni. Két kis csodának látom a gyermekeimet, akik gyönyörűen fejlődnek, okosodnak, érnek. Nagyon ritkán fordul elő velem, hogy a saját betegségem, fáradtságom miatt rossz passzban vagyok, egyébként lubickolok az anyai szerepben. Ingergazdag környezetet teremtünk rengeteg lehetőséggel, sok kettesben( a gyerekeimmel külön-külön) töltött idővel, rengeteg közös játékkal.

Nem szippant be a munka világa, pedig imádom a munkám.

Tudatosult bennem, hogy a gyerekeinkkel töltött éveket ajándékba kapjuk. A világ minden kincsénél jobban megbecsülöm.

A fiam pont a minap mondta nekem, miközben átölelte a nyakam, hogy annyira örül, hogy ilyen anyukája van, mint én.

2018. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ugy értettem, azért nem érzem magam igazi jo anyának mert pl munka után vagy hétvégén nincs már bennem az az energia amivel valodi minőségi időt tudnék rájuk forditani és ugy érzem az ovi sem kompenzálja


Pl amig nem dolgoztam, teljes odaadással tudtam velük tudatosan fejlesztve is foglalkozni ami meg is látszott rajtuk, összeszedett, ügyes gyerekek voltak, miota dolgozom, nem tanulok velük pl mondokát, max birkozunk es ilyesmi, a gyerekek átmentek olyan kis " hatökörbe", figyelmetlenek, az aktiv, leggyakrabban használt szókincsük csak a ninoninonino, uton útfélen, szoval a munka es hétvégi háztartás a minőségi, azaz pont a legfontosabb soha vissza nem térő idő rovására megy, mert nincs bennem annyi energia mint kéne.

Lehet más este hulla fáradtan még le tud ülni Értelmesen és Érdemben foglalkozni velük, én kb a csikizésig jutok el.


Nem tudom mi lesz ha iskolásak lesznek es leckét kell irni vagy házit, szorgalmit

2018. nov. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy mellett is valtozo. Neha szupernek erzem magam, neha kifejezetten rosszul veszem az akadalyokat.

Amugy nem birom az olyan embereket, akik jo anyanak belyegzik magukat, ez önfényezés. Maximum olyat tudnek alllitani magamrol, hogy megprobalok jo anyanak lenni..majd igazolnak az évtizedek.

2018. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!